HP Victus 15 mi Nitro 5 mi?

Fanlarından çok ses geliyor diyenler olmuş öyle bir durum var mı hocam.
Nitro 5 için konuşuyorsanız evet, fanlarından eğer sistem bileşenlerini sınıra yakın kullanıyorsanız yüksek ses gelir oto modda.

Fakat bu kötü bir şey değil, ürünü kullanıyorum ve ısınma sorunum daha hiç olmadı. Victus'lardan daha iyi diye biliyorum Nitro'ların soğutması.

Yok hocam kötü bir şey değildir ama dışarıda kullanmam gerekiyor daha çok. Rahatsız edecek seviyedeyse tercih etmem. Bunlar harici başka öneri var mıdır? Fiyatı arttırmam zor.

Yok hocam kötü bir şey değildir ama dışarıda kullanmam gerekiyor daha çok. Rahatsız edecek seviyedeyse tercih etmem. Bunlar harici başka öneri var mıdır? Fiyatı arttırmam zor.
Victus'lar daha geç fan açıyor, Nitro 5'in fan açmadığı anlarda oluyor ve bu arada pil modunda fan acşa bile bu çok küçük bir sese sahip. Victus'ların geç fan açtığını duydum ama. O devasa devirler şarjda oyun oynarken oluyor. Ayrıca Victus'ların bataryası bir tık daha büyük, dışarda kullanma önceliğiniz varsa bunu alabilirsiniz:

Fanlarından çok ses geliyor diyenler olmuş öyle bir durum var mı hocam.

Islık sesi geliyor fakat oda normal ve çok az.

Nitro 5 için konuşuyorsanız evet, fanlarından eğer sistem bileşenlerini sınıra yakın kullanıyorsanız yüksek ses gelir oto modda.

Fakat bu kötü bir şey değil, ürünü kullanıyorum ve ısınma sorunum daha hiç olmadı. Victus'lardan daha iyi diye biliyorum Nitro'ların soğutması.

Evet HP soğutmada her markadan önde.

Yeni konular

Geri
Yukarı