HP Victus 15 RTX 3050 FurMark testinde 64 derece normal mi?

lox1n

Femtopat
Daha fazla  
HP Victus 15 Intel i5 13500H RTX 3050 6 GB ekran kartı FurMark testinde 64 derece çıktı. Performans default fan hızı Max da.

1 dakika yaptım sadece

sıcaklık belli yerden sonra sabitlenir 10 dk bekleyın ozmn kadar bır sıcaklıkta sabıtlenır nadıren 1 derece artar o sıcaklık önemli 1 dakıkayla test ölçülmez denedıkten sonra yazarsanız daha ıyı yorumlanır

5 dakika yapmalısın en az 10 dakika da iyi olur.

sıcaklık belli yerden sonra sabitlenir 10 dk bekleyın ozmn kadar bır sıcaklıkta sabıtlenır nadıren 1 derece artar o sıcaklık önemli 1 dakıkayla test ölçülmez denedıkten sonra yazarsanız daha ıyı yorumlanır
Hocam 6 dakika yaptım 68 çıktı Max fan hızını Max aldım bide performans ayarı default da

Hocam 6 dakika yaptım 68 çıktı Max fan hızını Max aldım bir de performans ayarı default da.

Victus'ların performans ayarlarını bilmiyorum yüksek performansa alın ve 10 dakıka bekleyın 68 dereceler normal sıcaklıklar kapatmanıza gerek yok 77-79 sonrası risklidir.

Victus'ların performans ayarlarını bilmiyorum yüksek performansa alın ve 10 dakıka bekleyın 68 dereceler normal sıcaklıklar kapatmanıza gerek yok 77-79 sonrası risklidir.

Fan hızınıda bir otomatikte deneyin bir de Max'da eğer ikisi arasında fazla sıcaklık farkı olmuyorsa otomatikte kullanmanızı tavsiye ederim.

Fan hızınıda bir otomatikte deneyin bir de Max'da eğer ikisi arasında fazla sıcaklık farkı olmuyorsa otomatikte kullanmanızı tavsiye ederim.

Dediğiniz gibi yaptım fanı auto ya aldım bilgisayarı performans moduna aldım 11 dakika bekledim 79 derece cıktı

Geri
Yukarı