HP Victus 15 RTX 4050 vs Acer Nitro 5 RTX 4050

Gökdeniz Uygun

Hectopat
Bu bütçede en iyi bilgisayarı arıyorum. Şu an radarımda iki tane bilgisayar var birtanesi;

Prime üyeleri için günün fırsatı: HP Victus gaming laptop dizüstü bilgisayar, 15,6 inç FHD IPS 144 Hz, Intel Core i5-13500H, 16 GB RAM, NVIDIA GeForce RTX 4050, 512 GB SSD, FreeDOS, mika gümüşü, 7P8k8EA Amazon.com.tr

Diğeri ise;

Acer da ekran kartı 140W'a kadar güç verdiği söyleniyor Victus'ta bilmiyorum. Acer da RAM 16 GB yapılacak direk RAM'i eşit sayın sizce performans ve genel olarak hangisi daha iyi ayrıca bu bütcede daha iyi ekran kartlı bir seçeneğiniz var ise onu da paylaşabilirsiniz.

Bu bütçede en iyi bilgisayarı arıyorum. Şu an radarımda iki tane bilgisayar var birtanesi;

Prime üyeleri için günün fırsatı: HP Victus gaming laptop dizüstü bilgisayar, 15,6 inç FHD IPS 144 Hz, Intel Core i5-13500H, 16 GB RAM, NVIDIA GeForce RTX 4050, 512 GB SSD, FreeDOS, mika gümüşü, 7P8k8EA Amazon.com.tr

Diğeri ise;

Acer da ekran kartı 140W'a kadar güç verdiği söyleniyor Victus'ta bilmiyorum. Acer da RAM 16 GB yapılacak direk RAM'i eşit sayın sizce performans ve genel olarak hangisi daha iyi ayrıca bu bütcede daha iyi ekran kartlı bir seçeneğiniz var ise onu da paylaşabilirsiniz.
victus 140W ise onu al
bende victus 16 var her oyunu açıyor

Victus 15 modellerde MUX yok + GPU 75 W çekebiliyor maksimum. Attığım model daha iyi.

Bütçe bi' tık artarsa bu daha da iyi.

Nitro almanızı öneririm. HP victus mağduru biri olarak, HP marka laptopta mümkünse uzak durmanızı tavsiye ederim. Tasarıma önem verelim diye performanstan çok kısmışlar. Tasarıma önem veriyorsanız victus alacağınıza gidin Macbook alin daha iyi.

Önceden Victus kullanmış biri olarak söylüyorum ekranları çok soluk. Acer alın.
Ekranı çok iyi bu laptopun.
%100 sRGB var 165Hz
13.nesil i5 ile denk.

Yeni konular

Geri
Yukarı