Elektronik HP Victus 16.1" 19999TL

Bu Cihazı piksel sorunu sebebiyle iade ettim, bu fiyat bandından başka cihaz öneriniz var mı , yine aynısısnı sipariş etsem benzer bir sorunla karşılaşır mıyım acaba sorunlu cihazlar da o yüzden mi fiyat bu şekilde diye düşünmeye başladım, kullananlar yorum yazabilirler mi

Merhaba abiler,arkadaşlar. Ben de bu pcden aldım amazon sitesinden. Acaba hangi windows sürümü yüklenmelidir? Üst seviyede kaç sene oyun oynatabilir? Tavsiyeleriniz var mı? Teşekkürler.

Merhaba bende bu laptopu alacaktım ama HDD destegı olmadıgı ıcın almaktan vazgectim ilave 3bin verip 2 tb SSD almak işime gelmedi. Bunun yerine butceyı 1 tik artırıp bunu alayım dedım. Tavsiye edermısınız? Gönül isterki 140w ekran kartı alalım ama fiyat farkı cok acılıyor. Benzer fıyata tavsiye alabilirim.

Merhaba bende bu laptopu alacaktım ama HDD destegı olmadıgı ıcın almaktan vazgectim ilave 3bin verip 2 tb SSD almak işime gelmedi. Bunun yerine butceyı 1 tik artırıp bunu alayım dedım. Tavsiye edermısınız? Gönül isterki 140w ekran kartı alalım ama fiyat farkı cok acılıyor. Benzer fıyata tavsiye alabilirim.

Hocam yer bence o kadar önemli değil ya oynadığınız oyunu silersiniz yani.

Hocam benim açımdan tek fark işlemcisi victustan iyi o kadar..ben 1000 lira ram e verip devam edicem.. hdd bu saatten sonra kullanılmaz bence...ben 3060 ı görünce hemen yapıştırdım, zamlar gelicek diye..

RTX 3060 60 wat bile olsa çok daha iyi. Kart farkı var watt kısmına bakmayın sadece.
Kart farkından mı bahsettim sence insanları orada 3060 yazıyor diye kandırıyorlar. Yarın başka birisi 125W 3060 alacak bunu alan arkadaş soracak sonra aynı performansı niye alamıyorum diye pişman olacak ben onu kastettim. Bazı markalar 3060ta giriş 110W kullanıyor minimum, alırken düşünsünler fikir sahibi olsunlar diye söyledim. Bu karta bu W değeri çok az. Ayrıca aynı laptoptan arkadaşım kullanıyor prizden çıkınca 75W değerlerine çekiyor kart kendini tasarruf için bi oyuna gir o değerlerle test et bakalım nasıl iyi mi.

Kart farkından mı bahsettim sence insanları orada 3060 yazıyor diye kandırıyorlar. Yarın başka birisi 125W 3060 alacak bunu alan arkadaş soracak sonra aynı performansı niye alamıyorum diye pişman olacak ben onu kastettim. Bazı markalar 3060'ta giriş 110W kullanıyor minimum, alırken düşünsünler fikir sahibi olsunlar diye söyledim. Bu karta bu W değeri çok az. Ayrıca aynı laptoptan arkadaşım kullanıyor prizden çıkınca 75W değerlerine çekiyor kart kendini tasarruf için bir oyuna gir o değerlerle test et bakalım nasıl iyi mi?

Fikrin yanlış 95W ve 115W arasında birkaç FPS hariç fark yok. 125 watt 3060 diye bir kart yok öğren öyle gel. Ortalama bir watt gücüne sahip.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı