HP Victus 16 alınır mı?

Hocam bütçenizi biraz daha arttırabilirseniz şu çok daha iyi olur diye düşünüyorum ben de nasip olursa yakında alacağım.
Sık sık indirime giriyor (haftada 1 falan) dün akşam 33.200 TL idi akşamları kontrol edin.
Tek sıkıntısı tek slot RAM olması ama onu da ileride bir 16 daha alıp takabilirsiniz hem çift olur hem de 32 GB mis gibi olur.

Acer Nitro 3070ti

Hocam bütçenizi biraz daha arttırabilirseniz şu çok daha iyi olur diye düşünüyorum ben de nasip olursa yakında alacağım.
Sık sık indirime giriyor (haftada 1 falan) dün akşam 33.200 TL idi akşamları kontrol edin.
Tek sıkıntısı tek slot RAM olması ama onu da ileride bir 16 daha alıp takabilirsiniz hem çift olur hem de 32 GB mis gibi olur.

Acer Nitro 3070ti
Hocam bunun ısınma veya fan sesi gibi problemleri var mı? Oyun oynarken en fazla ne kadar ısınır?

Hocam bunun ısınma veya fan sesi gibi problemleri var mı? Oyun oynarken en fazla ne kadar ısınır?

Valla deneyimlemedim ama araştırmalarıma göre fan sesi ve ısınma azıcık olabilir. Tahminimce Monster'lardan iyi olacaktır. Ama genel olarak alanlar memnunlar, alınca şikayet edeceğinizi sanmam. 33 bine düşerse alabilirsiniz iyi bir fiyat, dün 33 bindi genelde her hafta bir günlüğüne düşüyor. Akşam 6dan sonra düşüyor 12ye kadar sürüyor. Benim tavsiyem böyle, alıp almamak sizin elinizde memnun kalacağınızın garantisini veremem. Ben de almayı düşünüyorum şu vergi indiriminin durumu kesinleşince karar vereceğim.

https://www.amazon.com.tr/HP-Dizüstü-Bilgisayar-GeForce-Performans/dp/B0C85JQYQ6/ref=sr_1_6?__mk_tr_TR=ÅMÅŽÕÑ&crid=3KHFUE4LIQJ29&keywords=hp+victus+16&qid=1694103930&sprefix=hp+victus+16%2Caps%2C313&sr=8-6​

Hocam alın size 30k'ya Victus 16. Isınma konusunda Ryzen'li Victuslar övülüyor ama büyük bir kusuru sayılabilecek şey ekranı kötü. %45 NTSC ve 250 nit. Takmam derseniz 10 numara alınır.

Yeni konular

Geri
Yukarı