HP Victus 16 çözünürlük değiştirince masaüstüne atıyor

Furkan Bülbül

Kilopat
Daha fazla  
Selam,
HP Victus laptop 16 (S0035NT) modelini kullanmaktayım ve Victus'larda ki kronik bir hata olduğunu öğrendim. Oyun içerisinde ana menüde veya oyun içinde fark etmeksizin çözünürlük değiştirdiğimde masaüstüne atıyor ve oyuna geri geçmeye çalıştığımda yine aynı şekilde sürekli masaüstüne atıyor. Eğer çözebilen birisi varsa bizimle paylaşırsa çok sevinirim.

Yaşadığınız problem ile ilgili olarak Başlat' a tıklayıp CMD yazın ve arama sonucunda gelen Komut İstemine sağ tıklayarak Yönetici Olarak Çalıştır seçeneği ile açınız. Açılan pencereye "SFC /SCANNOW" yazıp ENTER tuşuna basınız.(Tırnak işaretleri hariç.) İşlem tamamlandığında bilgisayarınızı yeniden başlatarak kontrol ediniz.

Yaşadığınız problem ile ilgili olarak başlat'a tıklayıp CMD yazın ve arama sonucunda gelen komut istemine sağ tıklayarak yönetici olarak çalıştır seçeneği ile açınız. Açılan pencereye "SFC /scannow" yazıp enter tuşuna basınız.(tırnak işaretleri hariç.) İşlem tamamlandığında bilgisayarınızı yeniden başlatarak kontrol ediniz.

Maalesef işe yaramadı.

Selam,
HP Victus laptop 16 (S0035NT) modelini kullanmaktayım ve Victus'larda ki kronik bir hata olduğunu öğrendim. Oyun içerisinde ana menüde veya oyun içinde fark etmeksizin çözünürlük değiştirdiğimde masaüstüne atıyor ve oyuna geri geçmeye çalıştığımda yine aynı şekilde sürekli masaüstüne atıyor. Eğer çözebilen birisi varsa bizimle paylaşırsa çok sevinirim.
hocam genelleme olmamış sanki bendede victus d1007nt var hiç bir sorun yaşamadım, sistem dosyalarını taratmanızda fayda var. Hangi oyunda çözünürlük değiştiniz.

Hocam genelleme olmamış sanki bende de Victus D1007NT var hiçbir sorun yaşamadım, sistem dosyalarını taratmanızda fayda var. Hangi oyunda çözünürlük değiştiniz.

Her oyunda oluyor dostum ve araştırmalarıma göre bayağı var bu sıkıntıyı yaşayan her yolu denedim fakat hep olumsuz sonuçlar aldım.

Aynı sorun bende de var. Garantiye göndermeye üşeniyorum. Oyunu açarken ekrana sürekli tıklayınca 3-5 denemeden sonra zorla açılıyor, bulabildiğim tek çözüm bu ama kesin bir çözümünü bulamadım ben de.

Geri
Yukarı