HP Victus 16 D1004NT ekran kartı watt değeri kaçtır?

mertfiliz2021

Femtopat
Daha fazla  
Herkese merhaba. HP Victus 16 D1004NT model laptop almak istiyorum. Hem oyun hem de tasarım için kullanacağım. Bu sebeple ekran kartı watt değerini öğrenmek istiyorum. Ancak burada yalnızca bir kişi bu soruyu sormuş ve 95, 100 watt cevapları gelmiş. https://www.hepsiburada.com/hp-vict...sinabilir-bilgisayar-6g0d2ea-pm-HBC000036P2FM burada sorulan sorularda da satıcı 35-70 watt aralığında diye cevaplamış. İnternette yerli ve yabancı kaynaklarda net bir cevap bulamadım. Özellikle bu modelin aynısını kullanan bir arkadaşımız varsa cevaplarsa çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
90w bildiğim kadarıyla MHz lere bakarsak

Bu model dediğiniz gibi 95 veya 100W, fazlası yok.

Arkadaşımda i5 12500H olan modeli var işlemci ve kart gayet tatlı GPU 70 derecelerde geziyor CPU 90ı geçmiyor pek oyunlarda tatlı olmuş kaba olmayan şık sade bir model klavye tek renk ama haberiniz olsun içinde boş 1 tane M.2 yuvası var panelde yansıma önleyici gibi güzel özellikerde mevcut

Arkadaşımda i5 12500H olan modeli var işlemci ve kart gayet tatlı GPU 70 derecelerde geziyor CPU 90ı geçmiyor pek oyunlarda tatlı olmuş kaba olmayan şık sade bir model klavye tek renk ama haberiniz olsun içinde boş 1 tane M.2 yuvası var panelde yansıma önleyici gibi güzel özellikerde mevcut.

Benim alacağım modelde çift kanal 2x16 RAM takılı.

Biliyorum boş M2 dedim ram değil ki performanso çok güzel tek çekirdekte r9 5900x i geçiryor kendi bilgisayarımla test ettim bizaat

Biliyorum boş M.2 dedim RAM değil ki performanso çok güzel tek çekirdekte R9 5900X i geçiryor kendi bilgisayarımla test ettim bizaat.

5900X masaüstü işlemci, emin misiniz 12700H'dan güçlü olduğuna?

Geri
Yukarı