HP Victus 16-D1005NT vs 16-E0073NT

Asıl alma amacım uzun süre beni götürsün öyle fazla oyun oynamam.6 bin tl fazladan vermeye değer mi arkadaşlar?Acer Nitro 5'de çok öneriliyor burada çok postta gördüm aynı şekilde Lenova'da.Bunlara ne dersiniz?

Aşırı fazla render işlemi yapmayacaksanız iki bilgisayarda yakın oyun performansı verir. Tabii ki diğerinin DDR5 olması ve daha iyi işlemci olması sebebiyle işlemci yükü yüksek oyunlarda (CS,Valorant gibi) daha yüksek FPS verir. Ama bunlar hariç dediğim gibi aralarında maksimum 10 FPS civarında bir fark olur.

Asıl alma amacım uzun süre beni götürsün öyle fazla oyun oynamam.6 bin tl fazladan vermeye değer mi arkadaşlar?Acer Nitro 5'de çok öneriliyor burada çok postta gördüm aynı şekilde Lenova'da.Bunlara ne dersiniz?

8GB ram değil en az 16gb ram olan bir bilgisayar tercih edin bence Acer Nitro 8GB versiyonunu görüp bu yorumu yaptım.Bazen 8 alıp ram yükseltmek de daha ucuza gelebiliyor tabi

Hocam uzun süre kullanmak açısından iki HP de aynıdır diyebilir miyiz? Söyledikleri sarı ekran sorunu ve sallanan ekran haricinde bir sorun göremedim HP'lerde

Aynı derken? Kasa vs olarak aynı ama CPU performansı olarak fark fazla ilk sorduğunuz 2 modeli diyorsanız.

Geri
Yukarı