HP Victus 16-D1011NT aldım

Tam aldığım modeli mi yoksa bir bütçeniz var da ona göre mi? Bütçe sınırınız varsa onu yazın.
(Oyun için alacağınızı tahmin ediyorum.)

Hocam sadece oyun için evet o model değil sadece 144Hz olan modeller için sadece ekranda yazı yazarken titreme veya renklerde ve görüntülerde bozuntu ısınma gibi sorunlar varmış sizinki Intel mi cevaplarsan harika olur yakın zamanda bende alacağım.

Hocam sadece oyun için evet o model değil sadece 144Hz olan modeller için sadece ekranda yazı yazarken titreme veya renklerde ve görüntülerde bozuntu ısınma gibi sorunlar varmış sizinki Intel mi cevaplarsan harika olur yakın zamanda bende alacağım.
İ5-12500h var benimkinde ve 144Hz ama öyle bir sorun hiç yaşamadım. Isınma konusunda Birçok zorlu oyun(AC Origins en genel örnek) oynarken 70-75°C civarında gezdi. Renk sıkıntısı dedikleri %45 NTSC olması olabilir ama bu seviyelerde hele bir üst seviyelerde de birçok laptobun ekranı %45 NTSC. Ben bunu bilerek aldım. Onun dışında ekstra bir renk veya görüntü bozulması da yaşamadım. Gerçekten kaliteli olan ve hiç yansıma da yapmayan bir paneli olduğunu söyleyebilirim.

Özet geçersek: Söylediğiniz sıkıntıların hiçbirini yaşamadım.

i5-12500H var benimkinde ve 144Hz ama öyle bir sorun hiç yaşamadım. Isınma konusunda birçok zorlu oyun(AC Origins en genel örnek) oynarken 70-75°c civarında gezdi. Renk sıkıntısı dedikleri %45 NTSC olması olabilir ama bu seviyelerde hele bir üst seviyelerde de birçok laptopun ekranı %45 NTSC. Ben bunu bilerek aldım. Onun dışında ekstra bir renk veya görüntü bozulması da yaşamadım. Gerçekten kaliteli olan ve hiç yansıma da yapmayan bir paneli olduğunu söyleyebilirim.

Kanalı ve başlığı kötüye kullanmak istemiyorum yeni bir konu açıp bir şey sormak istiyorum yardımcı olabilir misiniz?

Ben de aldım işte. Onun tecrübesi ile herkese önerdim zaten. 1021nt modelini aldım ben.
İ5-12500h var benimkinde ve 144Hz ama öyle bir sorun hiç yaşamadım. Isınma konusunda Birçok zorlu oyun(AC Origins en genel örnek) oynarken 70-75°C civarında gezdi. Renk sıkıntısı dedikleri %45 NTSC olması olabilir ama bu seviyelerde hele bir üst seviyelerde de birçok laptobun ekranı %45 NTSC. Ben bunu bilerek aldım. Onun dışında ekstra bir renk veya görüntü bozulması da yaşamadım. Gerçekten kaliteli olan ve hiç yansıma da yapmayan bir paneli olduğunu söyleyebilirim.

Hocam bende aldım bugün geldi aynı model bunlar yeni versiyonmuş ekran sallanma problemi felan çözülmüş ondan yaşamadın bende yaşamadım çünkü iyi kontrol ettim.

12500h rtx 3060lı olan yeni model.

Mağazada 5600h olanlarda ekran sallanma vardı misal test ettim.

Yok ölü piksel de yoktu güzel ekranı ideal büyüklükte 15.6 misal bana çok küçük geliyor.
15.6 ile 16.1 arasındaki fark o kadar göze vuruyor mu ya. :D Tamam en boy değişiyor ama, ne bileyim. :D

Hocam bende aldım bugün geldi aynı model bunlar yeni versiyonmuş ekran sallanma problemi felan çözülmüş ondan yaşamadın bende yaşamadım çünkü iyi kontrol ettim.

12500h rtx 3060lı olan yeni model.
Bende 3050Tİ var ama ben de yaşamadım.

Kanalı ve başlığı kötüye kullanmak istemiyorum yeni bir konu açıp bir şey sormak istiyorum yardımcı olabilir misiniz?
Hâlâ açacaksanız tabiki yardım ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı