HP Victus-16-D1011NT vs HP Victus-16-D1037NT

Merhaba, bilgisayarınızı nereden almıştınız acaba? Ve prize bağlı olmadığı zaman batarya süresi yaklaşık olarak kaç saat?
Hocam ben Trendyolda orijinal HP satıcısından aldım. Genel olarak şarjda kullandığım için net bir şey söyleyemem ama ilk fırsatta şarjını fuller, hem tam dolma süresini hem kaç saatte bittiğini söylerim.

Peki 1037 mi daha iyi Balancenin önerdiği mi ?
Yanıltıcı bilgi vermek istemem inceleme videolarını izleyip kendiniz tartmanız daha iyi olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Videoda 16gb rami oldugunu söylüyor doğru modele baktiginiza emin misiniz? 515-58 den sonra 79yk yaziyo attıgınız da,videodaki sanırım 75rn olan.

Videoda 16 GB RAM'i oldugunu söylüyor doğru modele baktiginiza emin misiniz? 515-58'den sonra 79yk yaziyor attıgınız da, videodaki sanırım 75rn olan.

Aynı model, tek farkı RAM.

Tamam sağ olun yarin vatan bayisine gidip bir bakacağız; şu fazladan olan RAM bosluguna -hiç duymadığım için soruyorum- 16 GB DDR4 RAM taksam 24 GB RAM olur değil mi? Oluyorsa bir marka RAM tavsiye eder misiniz?

Olur fakat Flex channel çalışacağı için oyunlarda 8+8'e göre daha az performans verir.

1037 fakat bu daha iyi olur.

hocam şarj süresi nasıldır bu laptopun

Geri
Yukarı