HP Victus 16-d1037nt alınır mı?

Victus kasa önceki nesilde iyiydi bence cizgiyi bozmamislardir. Fiyat 3060 için biraz fazla gibi geldi bana ama 12. Nesil ve DDR5 ramler işin içine girince yükseliyor tabi fiyat. Şu an için alınabilir gibi duruyor. Ramler de 2*8'miş yani yükseltme ihtiyacı yok şimdilik.

Tek bildiğim sıkıntısı RAM yükseltmek istersen DDR5 RAM'ler çok pahalı :D

Buyuk ihtimal yukseltmeye gerek duymam.
Victus kasa önceki nesilde iyiydi bence cizgiyi bozmamislardir. Fiyat 3060 için biraz fazla gibi geldi bana ama 12. nesil ve DDR5 RAM'ler işin içine girince yükseliyor tabii fiyat. Şu an için alınabilir gibi duruyor. RAM'ler de 2*8'miş yani yükseltme ihtiyacı yok şimdilik.

Genel olarak IdeaPad haric 3060'li kartlarin hepsi 20k ustu piyasa ucmus gitmis 12.nesil ve DDR5 olayi cazip kiliyor dedigin gibi.

Buyuk ihtimal yukseltmeye gerek duymam.

Genel olarak IdeaPad haric 3060'li kartlarin hepsi 20k ustu piyasa ucmus gitmis 12.nesil ve DDR5 olayi cazip kiliyor dedigin gibi.
Ara ara indirimlerle 3070 cihazlar da düşüyor bu fiyata ama işlemciler 11. Nesil oluyor. Burada tamamen sana bağlı aslında, işlemci mi yoksa ekran kartı mi daha önemli senin için. Şahsen ben genelde FIFA oynadığım için işlemciyi oncelerim laptop alirken. Ancak AAA oyunlar oynuyorsan ekran kartını oncelemen gerekiyor. İşlemci için bu cihaz alinir ama ekran karti gerek dersen bir müddet indirim kovala derim .

Ara ara indirimlerle 3070 cihazlar da düşüyor bu fiyata ama işlemciler 11. nesil oluyor. Burada tamamen sana bağlı aslında, işlemci mi yoksa ekran kartı mi daha önemli senin için. Şahsen ben genelde FIFA oynadığım için işlemciyi oncelerim laptop alirken. Ancak AAA oyunlar oynuyorsan ekran kartını oncelemen gerekiyor. İşlemci için bu cihaz alinir ama ekran karti gerek dersen bir müddet indirim kovala derim.

Gun gectikce dolar tekrardan yukseliyor fiyatlar 1 ay once neredeyse yarisiydi tekrardan ayni durum yasanmasindan korkuyorum indirim bekleyelim derken zamlı fiyattan almak zorunda kalmayalim.

Ekran karti hakkinda bir bilgi bulamadim ama tahminimce 90wattir Omen 17daha iyi olabilir, bu bütçede dusen 3070'ler Max Q oluyor zaten Omen daha iyi yani HP 4G8U7EA Omen 17-CK0008NT Intel Core i7-11800H 16 GB Ram 512 GB SSD 6 GB RTX3060 17.3" Taşınabilir Bilgisayar Fiyatları ekran karti Max-P ise alinabilir victus.

Saticiya sormuslar 115 yazmis.
Ekran karti hakkinda bir bilgi bulamadim ama tahminimce 90wattir Omen 17daha iyi olabilir, bu bütçede dusen 3070'ler Max Q oluyor zaten Omen daha iyi yani HP 4G8U7EA Omen 17-CK0008NT Intel Core i7-11800H 16 GB Ram 512 GB SSD 6 GB RTX3060 17.3" Taşınabilir Bilgisayar Fiyatları ekran karti Max-P ise alinabilir victus.

Bu Omen satici firmayi kimse onermiyor cok kisi magdur olmus baska satis yapayım firmada yok ondan dolayi cekimser davraniyorum.

Geri
Yukarı