HP Victus 16-D1048NT nasıldır?

Aleo

Hectopat
Daha fazla  

Sepette indirim 16700'e sipariş verdim. Okul için alıyorum arada oyun oynayabilirim o yüzden ekran kartından çok diğer özellikleri önemli. Bu fiyata daha iyisini bulabilir miydim? Bu laptopu kullanan var mı?

Alınır model fakat yabancı YouTube kanallarda ekranı açınca ekran sallanıyor gibi bir şey var eğer biliyorsanız sıkıntı değil ise sizin için alın.

d1047nt 3050ti modelini kullanıyorum ve şu anda masanın üzerinde klavyesinden yazı yazıyorum ve sallanma yok. Bu fiyata alın bence. Sonuçta laptopu elinize alıp, hiphop yapmayacaksınız. Yani durduğu yerde sallanma yok.

Sepette indirim 16700'e sipariş verdim. Okul için alıyorum arada oyun oynayabilirim o yüzden ekran kartından çok diğer özellikleri önemli. Bu fiyata daha iyisini bulabilir miydim? Bu laptopu kullanan var mı?

HP, Compaq'ı satın aldığından beri satışlar uçuyor. HP genel olarak iyi laptoptur. Ben deHP 15 kullanıyorum. Bence alınır. Kaliteli marka.

Merhaba kupon ile birlikte 19000 TL'ye satın almayı düşünüyorum düşünceleriniz nelerdir? Sadece CS:GO oynuyorum.

Modeli farklı ama özellikleri benimkiyle birebir aynı görünürde rengi farklı o kadar alınır hocam bu fiyata

Yeni konular

Geri
Yukarı