HP Victus 16-E0006NT laptop'ta klavye aydınlatması var mı?

TimeCop

Hectopat
Tam adıyla HP Victus 16-E0006NT 4H0R9EA modelini alacağım. Satıcı yok diyor. Ama ürünün klavyesinde aydınlatma tuşu (F4) var. Olmaması çok saçma geldi. Bir daha sorduğumda teyit amaçlı bu sefer HP Türkiye ile iletişime geçmemi söyledi. Bu seri numarasından kullanan varsa aydınlatabilirse çok sevinirim.

Son düzenleme:
Tam adıyla HP Victus 16-E0006NT 4H0R9EA modelini alacağım. Satıcı yok diyor. Ama ürünün klavyesinde aydınlatma tuşu (F4) var. Olmaması çok saçma geldi. Bir daha sorduğumda teyit amaçlı bu sefer HP Türkiye ile iletişime geçmemi söyledi. Bu seri numarasından kullanan varsa aydınlatabilirse çok sevinirim.

Satıcılar ne sattığını bilmiyor. Muhtemelen var.

Satıcılar ne sattığını bilmiyor. Muhtemelen var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Burda 1:02'de bahsediyor. Aynı değil ama çok çok benzeyen bir model. Klavye aydınlatmasının olmadığını söylüyor. Yorumlarda da tam tersini söyleyenler var. Emin olamıyorum bir türlü 😅

Ürün özellikleri pdf'inde 3. sayfada klavye kısmında olduğu yazıyor.

Varmış aydınlatma ürün geldi.

Son düzenleme:
Hocam ben Victus 16-s0047nt modelini aldım. Omen Gaming Hub uygulamasından klavyeyi bir çok renkte kullanabiliyorum. Benim modelde RGB yazıyordu. Açıklama da klavye kısmında RGB yazan modellerde var muhtemelen.
Benim aldığım modele göre konuştum ben. Victus'un bir sürü modeli çıktı artık RGB yazıyorsa tabii ki RGB özelliği vardır.

Yeni konular

Geri
Yukarı