HP Victus 16-E0015NT nasıldır?

Selam, şehir dışında bilgisayar mühendisliği okuyacagım. Almışken de sağlam bir bilgisayar alayım dedim.

Araştırmalarım sonucu: VICTUS BY HP 16-E0015NT RYZEN 7 5800H 3.2GHZ-16GB-1TBSSD-16.1''RTX3050TI 4GB-W10 fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da bu Notebook'u buldum. Sizce nasıldır, alınır mı?

Bu fiyat bandında Monster ara A5 v18.1 var, Intel i7 11800h kullanıyor ve o da seçeneklerim arasında. Sizce ne yapayım? Teşekkürler.

8 GB RAM var. RTX 3050 olması dezavantaj. Ayrıca Monster önermiyorum. Isınma sorunu oluyor genelde. Malzeme kalitesi de pek iyi sayılmaz.

VİCTUS öneririm.
Hocam 16 GB RAM ve 512 GB SAMSUNG M2 SSD modifikasyonları ile alacagım onu alırsam ama yinede sizce VİCTUS daha mı iyi işlemci kafamı karıştırdı i7 11800H çok güzel duruyor açıkçası.

Hocam 16 GB RAM ve 512 GB SAMSUNG M2 SSD modifikasyonları ile alacagım onu alırsam ama yinede sizce VİCTUS daha mı iyi işlemci kafamı karıştırdı i7 11800H çok güzel duruyor açıkçası.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

R7 5800H tercih edilmeli.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

R7 5800H tercih edilmeli.
Anladım hocam teşekkürler. Acaba bu karşılaştırmalarda taraf oluyor mu yanı örnegin bu video tamamiyle tarafsız mıdır

Geri
Yukarı