HP Victus 16 için RAM önerisi

Corsair 2133 MHz alma, Fury alabilirsin.
Teşekkür ediyorum ona hiç dikakt etmemişim W11 kurduktan sonra driver'ları güncellemek için bu linkdekini indirdikten sonra daha ne yapmam gerekiyor Bu haricinde ne kurmam gerekiyor kusura bakmayın fazla bir tecrübem yok bilmediğimden

Teşekkür ediyorum ona hiç dikakt etmemişim W11 kurduktan sonra Driver'ları güncellemek için bu linkdekini indirdikten sonra daha ne yapmam gerekiyor bu haricinde ne kurmam gerekiyor kusura bakmayın fazla bir tecrübem yok bilmediğimden.

Omen Gaming Hub kurmanız lazım.

Yukarıdakı site sana tum driverları kurmus olması lazım zaten, eğer kurmadıysa ayrıyeten gpnun driverinı indirebilirsin.

Kingston alacaksan burada almanı tavsiye ederim. Kingston'ın resmi satıcısı bu site. Piyasada çok fazla sahte Kingston var.

Kingston alacaksan burada almanı tavsiye ederim. Kingston'ın resmi satıcısı bu site. Piyasada çok fazla sahte Kingston var.

Teşekkür ederim o zaman buradan alırım bu attığım Kingston RAM harici önerebileceğin başka bir RAM var mıdır DDR4 için

arkadaşlar bu bilgisayarı aldım 2x16 dan 32 gb yapmak istiyorum bellek miktarını. bu bilgisayara bu ramlar gider mi

Timetec 32GB (2x16GB) DDR4 3200MHz

mesela bu raminde özellikleri aynı

aradaki tek fark corsairin daha bilindik bir marka olması mı

Yeni konular

Geri
Yukarı