HP Victus 16 için RAM Önerisi

carryy

Centipat
Daha fazla  
Herkese selam, yaklaşık 1.5 aydır kullandığım HP Victus 16'nın RTX 3060 ve Ryzen 5 5600H olan modeli ( Amazon.com.tr ) için RAM almak istiyorum. 8 GB RAM iyi güzel, ancak tam yeterli olmuyor benim için. 2500 TL'lik bir bütçem var ve laptopta RAM'ler 4x2 olduğu için ikisini de değiştirmek zorundayım. Yazılımla ilgileniyorum, sizce 2x8 GB RAM mi almalıyım yoksa 2x16 GB RAM mi alayım? Ayrıca bu laptop için hangi RAM uygundur bilemedim, sitede "Bu Ürünü Alan Müşterilerin Aldığı Diğer Ürünler" bölümünde "Kingston 16 GB DDR4 3200 MHz KVR32S22D8/16" dikkatimi çekti. RAM konusunda bana yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçen de varsa 2x32 alabilirsin.
Maalesef harcayacağım bütçe için fazla.Sizce konuda söylediğim Kingston 16 GB DDR4 3200 MHz KVR32S22D8/16 (957,90TL) den iki tane alsam nasıl olur? Çoğu kişi iyi yorumlamış 18.168 puanlamada 4.8 yıldızı var.Ayrıca RAM'leri herhangi bir bilgisayarcıya falan mı taktırayım , HP Store vs. varsa yardımcı olurlar mı veya azıcık araştırıp ben mi takmaya çalışayım ? Biraz fazla soru sordum ama böyle durumlarda pek hata yapmak istemiyorum , kusura bakmayın.

Hocam 2x16 almayı düşünüyorum.Teklifiniz için teşekkürler.

Maalesef harcayacağım bütçe için fazla. Sizce konuda söylediğim Kingston 16 GB DDR4 3200 MHz KVR32S22D8/16 (957, 90TL)den iki tane alsam nasıl olur? Çoğu kişi iyi yorumlamış 18.168 puanlamada 4.8 yıldızı var. Ayrıca RAM'leri herhangi bir bilgisayarcıya falan mı taktırayım, HP Store vs. varsa yardımcı olurlar mı veya azıcık araştırıp ben mi takmaya çalışayım? Biraz fazla soru sordum ama böyle durumlarda pek hata yapmak istemiyorum, kusura bakmayın.

Hocam 2x16 almayı düşünüyorum. Teklifiniz için teşekkürler.

2x16 Olarak belirtecektim fakat dalginlığıma gelmiş, öyle bir cihaz için fazla zaten 64 GB. RAM'i kendiniz takın, zor değil ve zarar vermediğiniz sürece garanti dışı kalmıyor. Belirttiğiniz RAM'i alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı