HP Victus 16 ısınınca performansını sınırlıyor

swapyy

Femtopat
Daha fazla  
RAM
16 GB
SSD veya HDD modeli
1 TB
Ekran kartı
RTX 4060
İşlemci
İ713700H
Merhaba. Başlıkta gördüğünüz sorunu yaşamaktayım. Oyuna girdikten 10 dakika sonra bilgisayar ısınıyor ve görseldeki gibi Omen Gaming Hub'ta Power modun yanında bir uyarı çıkıyor ve en az 30 FPS kayıp yaşıyorum. Performans moduna alsam bile yine de ısınıp uyarı veriyor. Isınınca performans sınırlama ayarını kapatmak istiyorum nasıl kapatabilirim? Böyle bir ayar var mı? Sıcak çalışması umurumda değil sadece tam performans vermesini istiyorum.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-03-31 155443.png
    Ekran görüntüsü 2024-03-31 155443.png
    139 KB · Görüntüleme: 21
  • Ekran görüntüsü 2024-03-31 155454.png
    Ekran görüntüsü 2024-03-31 155454.png
    23,2 KB · Görüntüleme: 18
Merhaba. Başlıkta gördüğünüz sorunu yaşamaktayım. Oyuna girdikten 10 dakika sonra bilgisayar ısınıyor ve görseldeki gibi Omen Gaming Hub'ta Power modun yanında bir uyarı çıkıyor ve en az 30 FPS kayıp yaşıyorum. Performans moduna alsam bile yine de ısınıp uyarı veriyor. Isınınca performans sınırlama ayarını kapatmak istiyorum nasıl kapatabilirim? Böyle bir ayar var mı? Sıcak çalışması umurumda değil sadece tam performans vermesini istiyorum.

Normal HP Victus ve Omen ısınınca kısıyorlar.

İçini açıp temizlemeyi veya fanı max a çekmeyi denedin mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı