HP Victus 16 nasıldır?

Cosmopolitan

Femtopat
Daha fazla  
RTX 4050 6 GB / Ryzen 7 7840HS / 16 GB RAM / 1TB SSD.
Arkadaşlar herkese iyi günler dilerim. Yukarıda belirtmiş olduğum sistemli HP Victus 16 almayı düşünüyorum. MUX Switch var mı yok mu bilmiyorum ve renk kalitesine kötü diyenler olmuş bunun hakkında bilgi almak istiyorum değerli tecrübelerinizi benimle paylaşmaktan çekinmeyin.
(Bilgisayar fiyatı:29.999TL)

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar herkese iyi günler dilerim. Yukarıda belirtmiş olduğum sistemli HP Victus 16 almayı düşünüyorum. MUX Switch var mı yok mu bilmiyorum ve renk kalitesine kötü diyenler olmuş bunun hakkında bilgi almak istiyorum değerli tecrübelerinizi benimle paylaşmaktan çekinmeyin.

MUX Switch olup olmaması pek dikkatinizi bozmasın. Alınabilir bir sistem. Ayriyeten sistemde MUX Switch var.

MUX var. Arkadaşın attığı R5 7640HS - RTX 4060 daha mantıklı. Ben de aynı laptopu kullanıyorum.

Tam tersine pozitif bir olay. CPU ve GPU arasındaki gecikmeyi azaltıp performansı ve pil ömrünü dengeliyor ve performans artışı sağlıyor ama bazı insanlar FPS düşürdüğü sanıyor.
Teşekkür ederim sağolun bilgilendirmeniz için

4050 modelinde de mux var.
Teşekkür ederim sağolun bilgilendirmeniz için

Geri
Yukarı