HP Victus 16-R0001NT alınır mı?

Piyasadan uzak kalmıştım ve bu işlemcilerin de artık ülkemize girdiğini görmemişim. Kesinlikle bunu tercih edin. Aradaki bellek ve disk miktarı ile Victus fiyatına yaklaşıyor ancak 4nm mimarisine bakıldığında çok daha geleceğe dönük bir işlemci olacağını düşünüyorum. Onun yanında ASUS TUF A15 serisi Victus tarafında olan hiçbir şüpheyi içermiyor.

Mobil tarafta Zen4 mimarili CPU'lar bomba gibi geliyor, verimlilik açısından çok iyi olacaklardır. Intel'in bir sonraki nesildeki durumuna bağlı artık Intel tercih etme durumu, haliyle 13. nesil aynı mimari üzerineydi.

Victus'un kalitesi pek iyi değil, TUF giriş seviyesi olsa da idare eder bir kasaya sahip. O sebeple bu tip bütçelerde rahat bakamıyorum Victus'a.

Önerileriniz için dördünüzden de teşekkürler hocalarım :) Öncesinde de bana TUF önerilmişti ama hem özelliklerinden hem de usb giriş sayısından dolayı pek sıcak bakmamıştım. Ama şimdi içim rahat. Hepinizden tekrar teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Önerileriniz için üçünüzden de teşekkürler hocalarım :) Öncesinde de bana TUF önerilmişti ama hem özelliklerinden hem de usb giriş sayısından dolayı pek sıcak bakmamıştım. Ama şimdi içim rahat. Hepinizden tekrar teşekkür ederim.
Hayırlı günlerde buz gibi kullan inşallah :)

3050ti'li victus kullanıyorum oyun için render almayacaksanız soğutma sistemi kaliteli benim cihazı 6600h işlemciyi 75, ekran kartını 65 derecelerde tutuyor. Böyle donanımları omen serisinde kullanıyorlardı ama victusun kaplaması hariç kasa kalitesinden de memnunum strixden daha sağlam bence ama kalite hissiyatı strixin tabi ki daha iyi, ekran sallanma sorununu duymuştum ama sorun denecek bir durum değil metal ve nispeten ince olduğu için biraz esniyor ama sallanma problemi hissetmiyorum.
Asus almaya karar vermişsiniz yeni gördüm incelemesini bekleriz ☺️

3050ti'li victus kullanıyorum oyun için render almayacaksanız soğutma sistemi kaliteli benim cihazı 6600h işlemciyi 75, ekran kartını 65 derecelerde tutuyor. Böyle donanımları omen serisinde kullanıyorlardı ama victusun kaplaması hariç kasa kalitesinden de memnunum strixden daha sağlam bence ama kalite hissiyatı strixin tabi ki daha iyi, ekran sallanma sorununu duymuştum ama sorun denecek bir durum değil metal ve nispeten ince olduğu için biraz esniyor ama sallanma problemi hissetmiyorum.
Fotosunu atarım ama incelemeyi ne kadar iyi yaparım hiç bilmiyorum hocam :)

Sizi de unutmuş gibi olduk hocam kusura bakmayın 🙏🙏

Yeni konular

Geri
Yukarı