HP Victus 16-R0006NT alınır mı?

Kyras

Hectopat
Makaleler
1
İyi günler değerli forum üyeleri. 2 haftalık araştırma sonucu artan fiyatlarla da baş edemediğim için linkteki laptopu almaya karar verdim. Sipariş geçtim ve ürünü aldım. İçinde RTX 4070 olması beni cezbetti ve çıkabildiğim maksimum bütçe bu olduğu için bunu aldım. İptal etmeli miyim? Forumda gördüğüm işlemci hakkında bazı yorumlar moralimi bozdu açıkçası. (Ek olarak yazılım mühendisiyim ve oyun oynamayı da çok severim).
Link:HP Victus 16-R0006NT Intel i7-13700H DDR5 16GB 1TB SSD Gen4 16.1â 144Hz 8GB RTX 4070 Freedos 7P632EA Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Son düzenleyen: Moderatör:
Yazilim muhendisiyseniz tercih etmemeniz gereken bir urun cunku ekrani cok kotu. Yuzde 45NTSC ve kotu bir sRGB degeri var. Saatlerce kod yazan - makale okuyan - arastirma yapan birisi icin o ekrana bakmak bir sure sonra eziyete donusur. Onun yerine buna bakabilirsiniz.

Gayet iyi bir model. Hayırlı olsun.

Ürün geldikten sonra mutlaka OMEN Gaming Hub'dan Power Mode'u performansa çekin.

Yazilim muhendisiyseniz tercih etmemeniz gereken bir urun cunku ekrani cok kotu. Yuzde 45NTSC ve kotu bir sRGB degeri var. Saatlerce kod yazan - makale okuyan - arastirma yapan birisi icin o ekrana bakmak bir sure sonra eziyete donusur. Onun yerine buna bakabilirsiniz.

Gayet iyi bir model. Hayırlı olsun.

Ürün geldikten sonra mutlaka OMEN Gaming Hub'dan Power Mode'u performansa çekin.
Sizin victus konularında millete bir şeyler anlatmaya çalışırken delirmenizi görmüştüm. Ne yalan söyleyeyim içimden sizin yazmanız geçiyordu.🫶🏻

Daha çıkmam çok zor hocam. Başka 4070 bakayım diyorum 50k olmaya başlıyor.

4070'den ziyade hx işlemci işinizi daha çok görür.

4070'den ziyade hx işlemci işinizi daha çok görür.

47K da bütçeme çok fazla hocam.

Geri
Yukarı