HP Victus 16-R0006NT alınır mı?

Sizin victus konularında millete bir şeyler anlatmaya çalışırken delirmenizi görmüştüm. Ne yalan söyleyeyim içimden sizin yazmanız geçiyordu.🫶🏻

İnsanlar maalesef Victus 15 modellerindeki sıkıntıları Victus 16 modellere yüklediği için kafalarındaki yanlış tabuları kırmaya çalışıyorum. Ürün elinize geçtiği zaman aklınızda herhangi bir soru olduğunda etiketlersiniz, yardımcı olurum. Şahsen Victus paneli beni tatmin ediyor ama sizi ekran sizi tatmin etmezse bu rehberi uygulayın.

Harici monitore sahibim.

Laptop ekranina bakmayacaksaniz o zaman cok bir onemi yok.

Gayet iyi bir model. Hayırlı olsun.

Ürün geldikten sonra mutlaka OMEN Gaming Hub'dan Power Mode'u performansa çekin.

Iyi de bu tam olarak benim demek istedigimi cozen bir sey degil. Kalibrasyon evet onemli ama ben de bilgisayar muhendisiyim ve ekran benim icin belki de birinci oncelik. Universiteyi ilk kazandigim yillarda yuzde 45NTSC bu tarz bir ekran kullanmistim ve iyi bir IPS panele gecince cidden cok fark ettiriyor. Kaldi ki su an da sirf bu yuzden MacBook kullaniyorum zaten.

Iyi de bu tam olarak benim demek istedigimi cozen bir sey degil. Kalibrasyon evet onemli ama ben de bilgisayar muhendisiyim ve ekran benim icin belki de birinci oncelik. Universiteyi ilk kazandigim yillarda yuzde 45NTSC bu tarz bir ekran kullanmistim ve iyi bir IPS panele gecince cidden cok fark ettiriyor. Kaldi ki su an da sirf bu yuzden MacBook kullaniyorum zaten.
Hocam ben ekrandan ziyade güç arıyorum ama ekrana zaten ev içinde günde çok bakmıyorum ama bu ekran görüntüsü sorununu da ilk defa duydum. Bu kadar fark var mı?

HP mecbur panelden kısacak ki ürünleri ucuz olsun. 40-45k aralığında 4070 GPU kullanan bir nimet varken sırf panel iyi değil diye vazgeçilmemeli. Kalibrasyon ayarı bakış olarak fark ettiriyor zaten ham haline nazaran.

Hocam ben ekrandan ziyade güç arıyorum ama ekrana zaten ev içinde günde çok bakmıyorum ama bu ekran görüntüsü sorununu da ilk defa duydum. Bu kadar fark var mı?

Her seyden once bu biraz da kisisel bir sey. Benim en cok onem verdigim seyler ekran - oturdugum koltuk - masa - klavye. Cunku masa basinda dogrudan bilgisayarla alakali islem yapiyoruz ve genelde saatlerce calisiyoruz. Evde harici monitorunuz varsa zaten sorun yok. Yan tarafta laptop ekranini kullanmak sizi cok etkilemeyecektir. Ancak kotu bir ekrana saatlerce is amacli bakmak insani bir sure sonra yipratir. Ben sizin harici monitor kullandiginizi bilmedigim icin ilk etapta oyle dedim.

HP mecbur panelden kısacak ki ürünleri ucuz olsun. 40-45k aralığında 4070 GPU kullanan bir nimet varken sırf panel iyi değil diye vazgeçilmemeli. Kalibrasyon ayarı bakış olarak fark ettiriyor zaten ham haline nazaran.

Tamam ben de arkadas dogrudan yazilim muhendisiyim dedigi icin bu oneride bulundum cunku ben daha iyi bir ekran icin ekran karti veya islemciden 1 model feragat edebilirim. Oyun oynarken zaten dedigim islemler kadar fark ettirmiyor ekran ama dediklerim icin elzem.

Yeni konular

Geri
Yukarı