Çözüldü HP Victus 16-R0041NT MUX Switch özelliği var mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

kavunn

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, HP Victus 16-R0041NT model bir laptop aldım. Laptopun teknik özelliklerinde MUX Switch ile ilgili bir şey yazmıyordu. Omen Gaming Hub uygulamasına girdiğimde Graphics switcher kısmı olduğunu fark ettim. İnternette yazılanlara bakıldığında HP Victus'larda MUX Switch yok fakat MUX Switch olmayan bilgisayarlarda Omen Gaming Hub da Graphics switcher kısmı yok diye biliyorum. Graphics switcher seçeneğinden "discrete" kısmını seçtiğimde performans artışı yaşadım. Bilgisayarımda MUX Switch var mı?

Yeni Victus 16'larda MUX Switch bulunuyor.
Konu sahibi arkadaştan çok özür diliyorum ama bu konu hakkında ufak bir sorum olacaktı. Hocam Ben linkteki ürünü aldım. Amazon.com.tr Victus 16 Ryzen 5 7640HS forumda bir kaç arkadaş mux var dedi,bazıları yok diyor. HP'ye yazdım onların dediği Mux sadece omen serilerinde var vs. Benim attığım üründe mux bulunur mu bilginiz var mı acaba ?

Konu sahibi arkadaştan çok özür diliyorum ama bu konu hakkında ufak bir sorum olacaktı. Hocam ben linkteki ürünü aldım. Amazon.com.tr Victus 16 Ryzen 5 7640HS forumda birkaç arkadaş MUX var dedi, bazıları yok diyor. HP'ye yazdım onların dediği MUX sadece Omen serilerinde var vs. benim attığım üründe MUX bulunur mu bilginiz var mı acaba?
Bulunuyor diye biliyorum.
@Artoria Pendragon

Hocam HP Victus 16 1045NT'de var mı peki?
Yok maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı