HP Victus 16 R0044NT alınır mı?

Bütçe
34.999 TL

jacksonjack

Attopat
Daha fazla  
Bu bilgisayara sahip olanlar deneyimlerini açıklayabilirler mi? Gerçekten çok yardımcı olur. Ayrıca bu cihaz Medimarkt'ta 39.999 TL kendi resmî sitesinde 32.999 TL. HP Store'da FreeDOS halinde gönderiliyor.

Cihazı alan varsa bu cihazı e-ticaret siteleri dışında Medimarkt vb. gibi hangi mağazalardan satın alabilirim?

HP Victus 16 R0044NT.

• RAM: 16 GB DDR5.
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce RTX 4060 8 GB GDDR6.
  • İşlemci: Intel i5 13500H (13. nesil)
  • SSD: 512 GB gen 4 M.2 SSD.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu bilgisayara sahip olanlar deneyimlerini açıklayabilirler mi? Gerçekten çok yardımcı olur. Ayrıca bu cihaz Medimarkt'ta 39.999 TL kendi resmî sitesinde 32.999 TL. HP Store'da FreeDOS halinde gönderiliyor.

Cihazı alan varsa bu cihazı e-ticaret siteleri dışında medimarkt vb. gibi hangi mağazalardan satın alabilirim?

HP Victus 16 R0044NT.

• RAM: 16 GB DDR5.
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce RTX 4060 8 GB GDDR6.
  • İşlemci: Intel i5 13500H (13. nesil)
  • SSD: 512 GB gen 4 M.2 SSD.

Cihaz alınabilir ama internetten HP Store'dan alınması daha mantıklıdır ve bana çıkabileceğiniz maximum bütçeyi söylerseniz daha iyi cihazlar önerebilirim.

Alınır neden alınmasın kaliteli bilgisayar hem F/P ürün. Bu fiyata daha iyisi yok sanırım.

Cihaz alınabilir ama internetten HP Store'dan alınması daha mantıklıdır ve bana çıkabileceğiniz maximum bütçeyi söylerseniz daha iyi cihazlar önerebilirim.

40k bandında daha iyi cihaz bulamadım link atabilir misiniz?

Alınır neden alınmasın kaliteli bilgisayar hem F/P ürün. Bu fiyata daha iyisi yok sanırım.

40k bandında daha iyi cihaz bulamadım link atabilir misiniz?

Ben bu laptopu kullanıyorum kesinlikle öneririm hem de daha F/P, bana her türlü konuda soru sorabilirsiniz.

Ben bu laptopu kullanıyorum kesinlikle öneririm hem de daha F/P, bana her türlü konuda soru sorabilirsiniz.

Hocam şaka gibi cihaz öneriyorsunuz cihaz kötü değil ama fiyatı normal RTX 4050 laptop fiyatlarına göre çok çok pahalı onun yerine ilk atılan Victus alınmalı. Bir de üstüne F/P ürün yazmışsınız lütfen öneri yapmadan önce biraz araştırın hocam ciddiye alıp satın alanlar olabilir.

Victus 16 serisinin tüm ürünlerini biliyorum. Bu fiyata 13. Nesil i5, RTX 4060 HP Store'da 32.999 TL. RTX 4060 i5 13500H (R0044NT) bu modeli almayı düşünüyordum şimdi tam emin oldum. Çünkü çok uzun zamandır araştırıyorum. Başta bahsettiğim model iyi performans verecektir.

Hocam şaka gibi cihaz öneriyorsunuz cihaz kötü değil ama fiyatı normal RTX 4050 laptop fiyatlarına göre çok çok pahalı onun yerine ilk atılan Victus alınmalı. Bir de üstüne F/P ürün yazmışsınız lütfen öneri yapmadan önce biraz araştırın hocam ciddiye alıp satın alanlar olabilir.
Hocam aynen dediğiniz gibi, benim bahsettiğim model neredeyse daha ucuz (R0044NT) ayrıca RTX 4060 var. Onu unutmamak lazım. Keşke freedos olarak değil de win11 yüklü bir biçimde gönderim yapılsa.

1 TB SSD + 16 GB RAM bulunduruyor, asıl siz bence 1 TB'lık laptoplar kaç TL ona bakın derim. Bu devirde 512 GB asla yetmez. Şimdi de bana bir tane daha 512 GB'lık SSD alsın demeyin çünkü eğer bir tane daha 512 GB'lık SSD takarsa toplamda 1 TB oluyor ve bir daha yükseltemiyor SSD'yi. Fakat hali hazırda 1 TB'lık SSD'li laptop alırsa 3 TB'a kadar yükseltme seçeneği sunuyor. Ayrıca en güçlü laptop işlemcilerinden I7 13700H bulunduruyor. I7 13700H turbo frekansta 5.00 GHz'yi desteklerken, I5 13500H 4.7 GHz'yi destekliyor. Merak etmeyin ben sizden daha çok araştırıp konulara öyle yazıyorum, ben emin olmadığım şeyi yazmam.

Yeni konular

Geri
Yukarı