Çözüldü HP Victus 16-R0053NT açılışta fan sesi geliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Eray456

Picopat
Bende HP Victus 16-R0053NT i5 13.nesil 4050 DDR5 var arkadaşımda HP Victus 15 FA1013NT i7 13.nesil DDR4 var. Onun PC'de boştayken fanlardan ses gelmezken benim laptopumda açıldığı andan itibaren hiçbir şey açılmadan ses başlıyor, 29 derecede bile duyulur şekilde çalışıyor. Onun bilgisayarı Windows ile geldi benimki FreeDOS, Windows 11 Home kurdum HP Support'tan sadece Wi-Fi sürücüsünü kurdum kalan hepsini Windows Update'den kurdum. Teknik servis canlı format attırdı düzelme olmadı, laptoptan anlayan dostlarımdan yardım bekliyorum.

Çözüm
Omen Gaming Hub üzerinden fan ayarı manuel falan olabilir mi?

Şu an Auto modda cevap için teşekkürler.

Laptop modunu sessize almayı deneyebilirsiniz.

Omen da quiet modu gözükmüyor sorunu böyle çözmek son çare olsun istiyorum.

Bende HP Victus 16-R0053NT i5 13.nesil 4050 DDR5 var arkadaşımda HP Victus 15 FA1013NT i7 13.nesil DDR4 var. Onun PC'de boştayken fanlardan ses gelmezken benim laptopumda açıldığı andan itibaren hiçbir şey açılmadan ses başlıyor, 29 derecede bile duyulur şekilde çalışıyor. Onun bilgisayarı Windows ile geldi benimki FreeDOS, Windows 11 Home kurdum HP Support'tan sadece Wi-Fi sürücüsünü kurdum kalan hepsini Windows Update'den kurdum. Teknik servis canlı format attırdı düzelme olmadı, laptoptan anlayan dostlarımdan yardım bekliyorum.

Arkadaşlar sorunu çözdüm BIOS'ta sürekli fan ayarı açık onu kapatmanız lazım.
Omen Gaming Hub üzerinden fan ayarı manuel falan olabilir mi?

Şu an Auto modda cevap için teşekkürler.

Laptop modunu sessize almayı deneyebilirsiniz.

Omen da quiet modu gözükmüyor sorunu böyle çözmek son çare olsun istiyorum.

Arkadaşlar sorunu çözdüm BIOS'ta sürekli fan ayarı açık onu kapatmanız lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı