Elektronik HP Victus 16-R1056NT 14500HX RTX 4060 34.599 TL!

Makaleler
8
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Monster Abra A5 V16.7 / Lenovo IdeaPad Gaming 3 3050.
Fiyat gayet güzel, önceki modellere göre yenilenmiş %100 sRGB panel ile geliyor model ekstra olarak.

N11 degerlendirmesindeki arkadasta aşırı derece sizma var ve iade yapamamis. Alan olursa umarim sorun yasamaz.
Yani tek bir kişi de böyle sorun yaşanmış, sırf bu yüzden almamazlık yapmak hele de bu fiyata saçma geliyor. Ben çektim direkt. Umarım sorun yaşamayız, satıcının diğer sitelerde yorumları yüksek.

Fiyat gayet güzel, önceki modellere göre yenilenmiş %100 sRGB panel ile geliyor model ekstra olarak.

Konusu paylaşılan 4070'li Victus iyi midir? 39.999'a düşmüş.

Fiyatı fena değil ama çok tutulan bir model değil sanırım 1 yorum alabilmiş sadece o da şikayet. Yine de tek yorum ile fikir değiştirmek zorunda değiliz.

Bu fiyata isterse rtx 9090 lı 36. nesil işlemcili cihaz versin asla almam. Hemen her markanın servisini gördüm ama HP nin servis anlayışı en kötüsünden bile 10 kat daha kötü. Vaktiyle sinirlenip bir tarafınıza monte edin diyerek servisine laptop bırakıp gittim aylarca aradılar gel al diye ama bir daha gitmedim laptop ne oldu haberim yok.

Bu i5 ve 16 GB RAM'i var bayağı fark ediyor yani.

Geri
Yukarı