HP Victus 16 RTX 3060 laptopta oyun performansı çok düşük

mindbloww

Kilopat
Daha fazla  
HP Victus 16 kullanıyorum, aldığıma pişman oldum ama uzun süre sonra test edebildiğim için çok geç farkına vardım. Bilgisayarda bir gariplik var ve hiçbir çözümü yok. Oyunlarda sürekli FPS düşmesi oluyor, yoğun sahnelerde birden kasmalar oluyor. Driverların en güncel versiyonunu kuramıyorum çünkü kurarsam performans inanılmaz düşüyor. Örneğin Low ayarlarda BFV bile oynayamıyorum çünkü sürekli FPS düşmesi yiyorum.
Sistem:
Ryzen 5 5600H.
RTX3060.
20 GB RAM.

Bu bilgisayarı kullanıp herhangi bir çözüm bulabilen var mı?

HP Victus 16 kullanıyorum, aldığıma pişman oldum ama uzun süre sonra test edebildiğim için çok geç farkına vardım. Bilgisayarda bir gariplik var ve hiçbir çözümü yok. Oyunlarda sürekli FPS düşmesi oluyor, yoğun sahnelerde birden kasmalar oluyor. Driverların en güncel versiyonunu kuramıyorum çünkü kurarsam performans inanılmaz düşüyor. Örneğin Low ayarlarda BFV bile oynayamıyorum çünkü sürekli FPS düşmesi yiyorum.
Sistem:
Ryzen 5 5600H.
RTX3060.
20 GB RAM.

Bu bilgisayarı kullanıp herhangi bir çözüm bulabilen var mı?
Monitor bağlı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Omen Gaming Hub'da burası ne olarak seçili ?
1710763823400.png

Yüksek ihtimalle bundan dolayı bende Victus 15 kullanıyorum bu cihazlarda MUX Switch yok monitorsuz kullandığım zaman 300FPS alacağım oyun 20 FPS'e düşüyor bir monitor ile oynamanız lazım bu sorundan dolayı monitor aldım.

Bende hem monitörsüz hem monitörlü kullanıyorum fakat monitörsüz FPS düşüşü yaşamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı