HP Victus 16 RTX 4050 laptop alınır mı?

Bütçe
30000

İbrahim MERCAN

Kilopat
Daha fazla  
Selam dostlar. Oyun ve günlük kullanım için laptop arayışına girdim, 30k civarında bütçem var. Biraz araştırma yaptım ve HP Victus 16 modeli gözüme çarptı. AMD5 7640HS işlemci 16 GB DDR5 bellek ve 6 GB 4050 ile geliyor. Sanırım tam modeli hPS0066NT idi, sizce alınır mı? Daha iyi öneriniz varsa cevaplayınız. İyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sade tasarım seviyorsanız Victus'un kasası gayet şık duruyor. 16" olduğunu varsaymazsak eğer, bir kafede bile oturup masaya koysanız oyuncu laptopu olduğu sırıtmaz. :)

250 nit ekran parlaklığı ve %45 sRGB oranı beni tatmin etmiyor derseniz, Acer Nitro 5'lere bakabilirsiniz.

@Xevanior, @646148.

Sade tasarım seviyorsanız Victus'un kasası gayet şık duruyor. 16" olduğunu varsaymazsak eğer, bir kafede bile oturup masaya koysanız oyuncu laptopu olduğu sırıtmaz. :)

250 nit ekran parlaklığı ve %45 sRGB oranı beni tatmin etmiyor derseniz, Acer Nitro 5'lere bakabilirsiniz.

Soğutma ve ekranda Nitro 5 daha önde. Ancak sadelikte evet Victus daha önde. Victus'larda W11'de bile Wi-Fi, Bluetooth sürücüleri legacy olarak gelmiyor. Nitro serilerinde CD ve diskin bir bölümünde sürücülerin setupları bulunuyor. Servis olarak ikisi de dandik servise sahip. Fiyat farkı yoksa veya maksimum 1, 5K ise Nitro alıp geçerim. Ama Victus daha ucuzsa Victus alırım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

12500H 4050 Nitro Amazon'da 26.5k şu anda. Nitro hem daha iyi hem de daha ucuz. Limitli victusa bulaşmayın. Bütçe çıkarsa attığım modele bakabilirsin, soğutması Nitro ve Victus'tan iyi ama alınca macun değiştirmen lazım, stok macunu kötü olduğu için ısınma problem yaşayabilirsin.

12500H 4050 Nitro Amazon'da 26.5k şu anda. Nitro hem daha iyi hem de daha ucuz. Limitli victusa bulaşmayın. Bütçe çıkarsa attığım modele bakabilirsin, soğutması Nitro ve Victus'tan iyi ama alınca macun değiştirmen lazım, stok macunu kötü olduğu için ısınma problem yaşayabilirsin.

Dostum limitten kastın ne tam anlayamadım 4050 Nitro'yu gördüm Amazon'da ama RAM olarak eksik ve detaylı bir incelemesini bulamadım sen bulduysan atarsan sevinirim önerin için teşekkürler ama Monster sevmiyorum.

Dostum limitten kastın ne tam anlayamadım 4050 Nitro'yu gördüm Amazon'da ama RAM olarak eksik ve detaylı bir incelemesini bulamadım sen bulduysan atarsan sevinirim önerin için teşekkürler ama Monster sevmiyorum.
İşlemciyi, GPU'yu soğuk tutmak için üreticiler limit koyuyor.

Geri
Yukarı