HP Victus 16 RTX 4060 alınır mı?

Piyasadaki tüm oyunları kaldırır mı ucu açık bir ifade. Şimdi beklentine bağlı. 1080P çözünürlükte ederi var, ki zaten monitör 1080P monitörmüş. Yani bu çözünürlükte şu an sıkıntı yaşayacağınız oyun olacağını sanmıyorum Starfield dışında.

Güzel bir laptop, alınabilir. Cimrilik yapıp 8 GB RAM de koymamışlar.

HP Victus 16-R0044NT 7P645EA i5 13500H 16.1 onun yerine bunu alın hocam attığınız gereksiz pahalı.

Şunu söyleyebilirim 2012'den beri sadece HP laptop kullanmış biriyim. Elimden 4 tane HP laptop geçti ve bu laptopların hepsinde ısınma problemi vardı. HP'nin fanları çok geç açılıyor eğer Victus serisinde fan hızını açabiliyorsan güzel fakat otomatik kontrollü ise benim aktif kullandığım laptopta, Cyberpunk, Forza gibi oyunlarda işlemci 97 dereceye gelip performanstan kıstığı halde Fan hızı %78'in üstüne çıkmıyor. Ki Notebook Fan Control kullanıyorum, fan hızını %100'e aldığımda bile hala 97 derecenin altına düşmüyor dereceler.

Ama HP'nin güzel bir yanı sorun çıkarmaz bugüne kadar 4 laptopumda sadece 1 kez sorunla karşılaştım o da çok rahat düzeldi.

Performans konusunda 4060 ile şu an tüm oyunları 1080p +60FPS oynarsın ki DLSS 3.5 çıkmışken 100 FPS'leri bile görebilirsin.

Ben de dün aldım. Cs:go oynadım sadece ısınma ve takılma problemi olmadı. Merak ettiğiniz bişey olursa yardımcı olmaya çalışırım.

@Efe Kaya DLSS 3.5 teknolojisinin bir etkisi yok FPS'e. Onun asıl amacı Ray Tracing.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
DLSS 3.5 teknolojisinin FPS'e katkısı var FG+DLSS 3.5 aynı anda açıldığında 5-10 FPS katkı veriyor (5.01 dk)

Geri
Yukarı