HP Victus 16-S0011NT 7Z584EA nasıl alınır mı?

Bu ürünün incelemesini izledim YouTube'da cihaz çok ısınıyor, ısınma problemini çözmek içinde macunla falan ugraşmak istemiyorum, 15 FPS daha düşük alırım serin çalışan bir PC kullanırım.

Sanırım HP Victus fiyat performans olarak en mantıklı seçim.

Sanırım HP Victus fiyat performans olarak en mantıklı seçim.

Asla Monster almam demiyorum performansları çok iyi ama sıcaklık degerleri de bir o kadar kötü, attıgınız modelle ilgili genel olarak yorumlar olumlu YouTube'da incelemesi de var, benim şahsi fikrim Victus'tan yana ama Monster de alırsanız çok kötü bir seçim demem Monster almak bana biraz zar atmak gibi geliyor çok memnunda kalabilirsiz, ısınması yüzünden nefret de edebilirsiniz, bence siz şunu ögrenin macun degişimi sonrası ısınma problemi kesin ortadan kalkacak ise Monster alın çünkü Monster da bir işlemci kısıtlaması gibi problemler yok.

Asla Monster almam demiyorum performansları çok iyi ama sıcaklık degerleri de bir o kadar kötü, attıgınız modelle ilgili genel olarak yorumlar olumlu YouTube'da incelemesi de var, benim şahsi fikrim Victus'tan yana ama Monster de alırsanız çok kötü bir seçim demem Monster almak bana biraz zar atmak gibi geliyor çok memnunda kalabilirsiz, ısınması yüzünden nefret de edebilirsiniz, bence siz şunu ögrenin macun degişimi sonrası ısınma problemi kesin ortadan kalkacak ise Monster alın çünkü Monster da bir işlemci kısıtlaması gibi problemler yok.

Monster çok düşünüyordum ama korkuttular gözümü bir ufak, HP Victus sipariş ettim yolda bakalım.

Hangi işlemcili olanı sipariş ettiniz? Hayırlı olsun güle güle kullanın şimdiden, geldikten sonra deneyimlerini paylaşırsan sevinirim benim açımda karar vermemde yardımcı olur.

Ryzen 7 işlemcili olanı sipariş ettim ben,deneyimlerimi sizinle paylaşırım.

Sıcaklık değerleri kötü değil, macun değiştiğin taktirde 70 derecelerde takılıyor çok rahat şekilde.

Sıcaklık değerleri kötü değil, macun değiştiğin taktirde 70 derecelerde takılıyor çok rahat şekilde.

Stok macunla olan incelemelerinde sıcaklık degerleri kötü, macun degiştikten sonra düzeldigini söyleyen arkadaşlar var fakat bununla alakalı ben sadece 1 tane inceleme görebildim, siz macun degiştirme durumunu canlı deneyimlediniz mi?

Hangi işlemcili olanı sipariş ettiniz? Hayırlı olsun güle güle kullanın şimdiden, geldikten sonra deneyimlerini paylaşırsan sevinirim benim açımda karar vermemde yardımcı olur.

Laptop elime ulaştım biraz geç yazdım kusura bakma deneyimlerim iyi yönde gaming laptop ilk defa kullanıyorum bu arada şarj süresi rahatsız etti sadece onun dışında bir sorun yaşamadım.

Geri
Yukarı