HP Victus 16-S0017NT vs Acer Nitro 16 AN16-41

Lenovo LOQ 4060 ürününe baktım. Fiyatına göre en iyisi gibi duruyor ancak her laptopta farklı bir kronik sorun illaki var. Bunda da ghosting oluyormuş. Bununla ilgili çözüm var mı?

Şans işi biraz. Eğer teknolojisi daha yeni olsun FPS'ler %20 fazlanolsun dersen ona yönel. Ama yok benim için panel-soğutma kalitesi ve diğer etmenler önemli dersen Nitro 16 veya 5 öneririm.

Şans işi biraz. Eğer teknolojisi daha yeni olsun FPS'ler %20 fazlanolsun dersen ona yönel. Ama yok benim için panel-soğutma kalitesi ve diğer etmenler önemli dersen Nitro 16 veya 5 öneririm.
Fiyat olarak max 33k lardayım ve lenovoda 4060 ekran kartı olmasaydı nitro 16 düşünüyordum zaten. hp'den marka işlemci watt limitinden dolayı vazgeçtim. biraz daha bakacağım.

harici ekran alarak ghosting sorunu çözebiliyor muyuz peki ? eğer öyleyse direkt lenovo yapıştırcam. bahsedilen modelin fiyatı çoğu sitede +3k koymaya başladılar çünkü.

Ben Victus aldım, panel kalitesi düşük fakat monitör ile çalıştığım içi problem etmiyorum.

Ben Victus aldım, panel kalitesi düşük fakat monitör ile çalıştığım içi problem etmiyorum.
Aslınsa ben de victus almayı düşünüyordum ama markanın koyduğu işlemci watt limitinden dolayı çok eleştri gördüm. Drop yaşattığını söylüyorlar. Bios güncellemeleriyle limiti azalttılar falan duydum ama googleda doğrulayan bir kaynak göremedim.

Aslınsa ben de Victus almayı düşünüyordum ama markanın koyduğu işlemci watt limitinden dolayı çok eleştri gördüm. Drop yaşattığını söylüyorlar. BIOS güncellemeleriyle limiti azalttılar falan duydum ama Google'da doğrulayan bir kaynak göremedim.

RDR2 Ultra ayarlarda ben drop yaşamadım 4060 ekran kartı ve Ryzen 5 7640HS işlemci var. BIOS güncellemesini yaptım şu anlık bir sıkıntı yok. Maddiyat durumundan çok sıkışık değilseniz arkadaşların önerdiklerine yönelmeniz daha isabetli olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı