HP Victus 16-S0023NT vs HP Victus 16-R0052NT

xHolmes

Hectopat
Maksimum 30k bütçem var bildiğiniz gibi bu fiyatlara alanabilecek en iyi Laptop'lardan biri HP Victus 16 ancak 2 model arasında kaldım. Biri RTX 4060 ama Ryzen işlemci, öbür model RTX 4050 ama Intel işlemci. AMD'ye güvenemiyorum açıkçası sizce hangisini almalıyım?

Maksimum 30k bütçem var bildiğiniz gibi bu fiyatlara alanabilecek en iyi Laptop'lardan biri HP Victus 16 ancak 2 model arasında kaldım. Biri RTX 4060 ama Ryzen işlemci, öbür model RTX 4050 ama Intel işlemci. AMD'ye güvenemiyorum açıkçası sizce hangisini almalıyım?

Hocam AMD islemci kullanıyorum senelerdir 1 kere sıkıntı yaşamadım. Yeri geldi edit yaptim yeri geldi Blender kullandim yeri geldi oyun oynadım. Hic endiseniz olmasın AMD diye hangisi güçlüyse onu alın. Simdi laptopla AMD olmaz diyenler gelecek ama deneyimle söylüyorum dediklerimi.

AMD olan çok daha iyi her açıdan. Kesinlikle 4060 olanı alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı