Çözüldü HP Victus 16 S0024NT'de Thunderbolt var mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

zifrxdia

Kilopat
Yer
Charming, San Joaquin County, California
Daha fazla  
Meslek
Legal Owner of Teller&Morrow Automotive
Merhaba. HP Laptop'umda kullanmak üzere yurt dışından Rift s VR gözlüğü satın aldım. Gözlük benim elime bir süre sonra geçecek ancak şu an gözlük bir tanıdığımda ve gözlüğün DisplayPort ile bağlantı söyledi. Benim Laptop'umda DisplayPort olmadığı için şu anlık sıkıntı olacak gibi duruyor. Dün konu açtığımda bir hocam dönüştürücünün işe yarayacağını söyledi, yine de bunun çalışma garantisi yokmuş sanırım. Ben de biraz daha araştırdığımda Thunderbolt denen bir şey buldum. Laptopumla ilgili araştırırken ise bir sitede USB-C girişinin DisplayPort 1.4A desteklediğini gördüm. DP to USB-C dönüştürücü alsam işime yarar mı?

Çözüm
Thunderbolt Intel'e ait bir teknoloji sizin modelinizde bulunmasına herhangi bir imkan yok haliyle. Belirttiğiniz gibi Type-C portu DP desteklemekte donustucuyle kullanabilirsiniz.
Thunderbolt Intel'e ait bir teknoloji sizin modelinizde bulunmasına herhangi bir imkan yok haliyle. Belirttiğiniz gibi Type-C portu DP desteklemekte donustucuyle kullanabilirsiniz.

Çözüm

Geri
Yukarı