Elektronik HP Victus 16 S0035NT 7Z5Z2EA 29.999 TL

isra2002

Decapat
Daha fazla  
4060 almak için güzel ve amd'nin 35 yerine 40 serisi işlemcisi var ama şu markaların ekran kartı watt değerini yazmamaları ve %100 srgb ekran koymamaları olayını anlayamıyorum, hadi ekran olayını geçtim bari tanıtım sayfasına o kadar özellik yazıyorsunuz da atıyorum 120w ya da 140w diye 3 rakam ve 1 fazladan harf kullanamıyor mu bu şirketler ?

4060 almak için güzel ve amd'nin 35 yerine 40 serisi işlemcisi var ama şu markaların ekran kartı watt değerini yazmamaları ve %100 srgb ekran koymamaları olayını anlayamıyorum, hadi ekran olayını geçtim bari tanıtım sayfasına o kadar özellik yazıyorsunuz da atıyorum 120w ya da 140w diye 3 rakam ve 1 fazladan harf kullanamıyor mu bu şirketler ?
Çok basit, bu değerleri bilmeyen insanların kafalarını karıştırmamak için. Sonuçta tek tip 4060 var sanacak bu insanlar.

3060 ekran kartından iyi performans veriyorsa düşünmeden alınır. 3060 ekran kartlı cihazlar23-30 bin arası ikinci elde zaten :D

30 bin lira para veriyorsun. 250 nitlik beş para etmez %45 lik ekran geliyor. Yazık günah ya . bir laptop da en önemli bileşenidir paneli. Alan kişiler renkleri bile goremiycek kırmızı renk nedir unutacaksınız.
Evet hocam bende onu söyledim hem ekran kartının watt değerini özelliklere yazmıyorlar hemde fiyatı birazcık arttırıp %100 srgb panel koyamıyorlar, ne oldu dünyada pixel üretimi falan mı durdu bu sefer çip krizinden sonra ekran krizi mi geldi.

Geri
Yukarı