Çözüldü HP Victus 16-S0044NT laptop mavi ekran veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

burak 29

Attopat
Daha fazla  
RAM
32 gb ram
SSD veya HDD modeli
1 tb
Ekran kartı
rtx4060 laptop
HP Victus 16-S0044NT AMD Ryzen 7 7840HS 32 GB 1 TB SSD 16'1 FHD 144 Hz RTX 4060 8 GB FreeDOS 7Z601EA.

Cihazı 2 gün önce aldım win10 pro kurup driverların hepsini güncelledim ama yine de mavi ekran veriyor minidump dosyasını paylaştım şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:
Çözüm
CPU Z'yi sabah kalktığımda kaldırmıştım ROG uygulamasını bulamadım(silinmiş olabilir) Driverpack uygulaması kurmuştum o birden .Net Framework 4.5 harhalde (ekran hızlı geçti) öyle bir şey yükledi ve şu anlık mavi ekran vermedi, bayağı uygulama açtım. Benim mouse ASUS TUF Gaming ondan dolayı olabilir. Bir de başka yapmam gereken bir şey var mı yanıtların için teşekkürlerrr
CPU Z'yi sabah kalktığımda kaldırmıştım ROG uygulamasını bulamadım(silinmiş olabilir) Driverpack uygulaması kurmuştum o birden .Net Framework 4.5 harhalde (ekran hızlı geçti) öyle bir şey yükledi ve şu anlık mavi ekran vermedi, bayağı uygulama açtım. Benim mouse ASUS TUF Gaming ondan dolayı olabilir. Bir de başka yapmam gereken bir şey var mı yanıtların için teşekkürlerrr

Son düzenleme:
Çözüm
@burak 29 3.parti driver bulucular yüklediğin için o sisteme format at. Eski ve düzgün olmayan sürücüler bilgisayara mavi ekran verdirmeye yol açar. Formattan sonra oluşan yeni dosya olursa onları at.

Format atmadan uygulamayı kaldırmanın bir yolu var mı? Şu an daha mavi ekran vermiyor bilgisayar düzeldi de.

Format atmadan uygulamayı kaldırmanın bir yolu var mı? Şu an daha mavi ekran vermiyor bilgisayar düzeldi de.

Driver pack geri yükleme noktası oluşturmuşsa sistemi geri yükleme ile driver pack öncesine alıp sürücüleri üretici sitelerinden yükle. Olmadı ben sana direkt link atarım.

Revo uninstaller ile de kaldırmayı deneyebilirsin.
- Driver Booster nasıl kaldırılır?

Driver pack geri yükleme noktası oluşturmuşsa sistemi geri yükleme ile driver pack öncesine alıp sürücüleri üretici sitelerinden yükle. Olmadı ben sana direkt link atarım.

Revo uninstaller ile de kaldırmayı deneyebilirsin.
- Driver Booster nasıl kaldırılır?
Sildim tümüyle her şeyi hallettim ikinizinde eline sağlık teşekkür ederim.

Geri
Yukarı