Hp Victus 16-S0047NT vs HP Victus 16 S0036NT

Seemih

Picopat
Daha fazla  
HP Victus laptop alacağım ama iki laptop arasında kaldım. Sizce 32 GB RAM mi daha önemli %100 sRGB olması mı? 2500 TL sırf ekran için değer mi?

1-
2-

Son düzenleyen: Moderatör:
HP Victus laptop alacağım ama iki laptop arasında kaldım. Sizce 32 GB RAM mi daha önemli %100 sRGB olması mı? 2500 TL sırf ekran için değer mi?

1-
2-
Ram sonradan da ekleyebilirsiniz ben de 16gb alıp 32 ye çıkarttım sonradan. Victus un ramleri lehimli değil inanılmaz basit bir işlem ram yükseltmek. Ekran daha önemli.

1-
2-
16 GB ram kullanıyorum memnunum. Ekrana göre kararınızı verin eğer rami yetersiz bulursanız sonradan eklenti yapabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Fark belli sonuç çok açık. Kolay gelsin.

Cevaplarınız için teşekkür ederim. Galiba ekranı iyi olanı alacağım. Yeri gelmişken şunu da sorayım ram markaları farkeder mi? Hp victus hangi markayı kullanmış? Yani ikisi de farklı marka olabiliyor mu?

Geri
Yukarı