Çözüldü HP Victus 16-S0050NT laptopta kaç SSD slotu var?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Başka bir konuda 16-sxxxx modellerde tek M.2 SSD olduğunu gördük, içinden fotoğraf atmıştı. Konuyu bulursam bırakacağım buraya.

Başka bir konuda 16-sxxxx modellerde tek M.2 SSD olduğunu gördük, içinden fotoğraf atmıştı. Konuyu bulursam bırakacağım buraya.

Çözüm
Yanıtlar için teşekkürler.
İnternetde uzun araştırmalar sonucunda HP'nin kendi yüklediği videoları buldum. HP S0000 modellerinde tek slot Intel versiyonu olan R0000 modellerin 2 slot bulunuyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
S0000 kasa açılım videosu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
R0000 kasa açılım videosu.

Yanıtlar için teşekkürler.
İnternetde uzun araştırmalar sonucunda HP'nin kendi yüklediği videoları buldum. HP S0000 modellerinde tek slot Intel versiyonu olan R0000 modellerin 2 slot bulunuyor.
S0000 kasa açılım videosu.
R0000 kasa açılım videosu.

Bu arada yanlış bir bilgi var. HP Victus 16 i5 13500H'li R0028NT laptopta tek SSD slotu vardı. Açtım gördüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı