HP Victus 16 S0063NT alınır mı?

Victus'un tasarımı hoşuma gitmişti ama sıvı metal soğutma ve ekranı Acer'i Victus'a tercih etmemi sağlayabilir. SD Card yuvası da varmış. Ama fiyatı sanki biraz düşük gibi. Attığınız ürünü de henüz kimse almamış. Güvenilir mi?

Aslında oldukça ünlü bir üründür. Forumda dolaşırsanız çok rahat görebilirsiniz.

Biraz bakınca fark ettim. Ama aldıktan bir süre sonra FPS düşüşü oluyor diyenler olmuş. Daha önce Acer kullanmadım. Bir sorun yaşamam umarım.

Düzenli bakım yaparsanız hiçbir şey olmaz. Victus'ta cihazın ısınmasını önlemek için limitler var ama bunlar çok önemli şeyler değil. Ekran sallanma sorunu, ekran ve kasa kalitesisliği gibi şeyler de var. İnternette her üründen şikayetçi olan insanlar mevcut sonuçta teknolojik ürün bunlar.

Düzenli bakım yaparsanız hiçbir şey olmaz. Victus'ta cihazın ısınmasını önlemek için limitler var ama bunlar çok önemli şeyler değil. Ekran sallanma sorunu, ekran ve kasa kalitesisliği gibi şeyler de var. İnternette her üründen şikayetçi olan insanlar mevcut sonuçta teknolojik ürün bunlar.

Hocam attığım Victus'ta limit yok diye okumuştum bir yerde. Acer'de de sorun olabiliyormuş. Hangisini alsam emin olamadım.

Bir de Nitro 16 sıvı metal soğutmalı olduğu için bakımı termal macun yerine sıvı metal ile yapmam gerekiyor değil mi?

Evet 4060/4070 gibi farklı ekran kartı seçenekleri de bulunuyor Acer Nitro 16 diye değil ürünün kimliğini aratırsanız daha sağlıklı olacaktır. Sıvı metal soğutması ve çok kaliteli bir ekran ile geliyor bu fiyat bandında kaçırılmaz.

NH.QKBEY.004 ürün kimliği bu hocam bunu aratın internette.

Hocam cihazın kimliği NH.QKBEY.003 olabilir mi acaba? Sitede bir sorun var sanırım soru soramıyorum. NH.QKBEY.004 diye arattığımda bir sonuç çıkmıyor. NH.QKBEY.003 kimlikli ürün özellikleri de sitedekiyle aynı. Satıcı güvenilir mi acaba?

Son düzenleme:
Hocam attığım Victus'ta limit yok diye okumuştum bir yerde. Acer'de de sorun olabiliyormuş. Hangisini alsam emin olamadım.

Bir de Nitro 16 sıvı metal soğutmalı olduğu için bakımı termal macun yerine sıvı metal ile yapmam gerekiyor değil mi?

Hocam cihazın kimliği NH.QKBEY.003 olabilir mi acaba? Sitede bir sorun var sanırım soru soramıyorum. NH.QKBEY.004 diye arattığımda bir sonuç çıkmıyor. NH.QKBEY.003 kimlikli ürün özellikleri de sitedekiyle aynı. Satıcı güvenilir mi acaba?

Güvenilirdir diye düşünüyorum zaten Hepsiburada kolay iade alıyor bildiğim kadarıyla öyle duymuştum.

Bu olması lazım laptopun.

Güvenilirdir diye düşünüyorum zaten Hepsiburada kolay iade alıyor bildiğim kadarıyla öyle duymuştum.

Bu olması lazım laptopun.

Verdim siparişi hocam.

Geri
Yukarı