HP Victus Gaming 16-S0063NT alınır mı?

Oyun oynamıyorsan ve sana işlemci gücü lazımsa Ryzen 7 veya i9 serisi işlemcili laptoplara bakabilirsin bu bütçe civarlarında.

Oyun oynamıyorsan ve sana işlemci gücü lazımsa Ryzen 7 veya i9 serisi işlemcili laptoplara bakabilirsin bu bütçe civarlarında.

Aslında hocam ikisini de zaman zaman yapacağım yani o kadar aşırı bir işlemci gücü lazım değil aslında. Benim attığım da iş görür mü sizce?

Aslında hocam ikisini de zaman zaman yapacağım yani o kadar aşırı bir işlemci gücü lazım değil aslında. Benim attığım da iş görür mü sizce?

Evet hocam üzmez, gayet yeterli ortalama kullanım için ve 1080p oyunculuk için. Ekran kartı 115W versiyonu.

Hocam merhaba. Tam 1 ay olmamış fakat memnun musunuz laptoptan?
Merhaba hocam evet çok memnunum, soğutması falan gayet iyi. Balanced + Hybrid modda işlemcinin 72yi geçtiğini henüz görmedim. Örnek bir video atacağım. Onun dışında eksi olarak tek m2 ssd slotu var, üzerinde gelen ssd 500gb ama 7000 okuma 5000 yazma sunuyor. İleride upgrade edecekseniz söküp yenisini almanız lazım. Ram slotu 8x2 olarak geliyor 32x2'ye kadar desteği var. Bunun dışında ben bir eksisini görmedim, şık duruyor ve ısınmıyor. Şu an fiyatını bilmiyorum ama alınabilir bir laptop.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı