HP Victus 16 S063NT laptopta seste cızırtı sorunu

Talhademiirci

Hectopat
Daha fazla  
HP Victus 16 S063NT.
Son zamanlarda sanırım sol hoparlör tarafından ara sıra cızırtı sesi geliyor. Ses özellikle YouTube'dan video izlerken fark ediliyor sorun neden kaynaklı onu da bilmiyorum laptopun üzerine bir şey dökülmedi darbe de almadı. Sürücü kaynaklı olabilir mi sürücü kaynaklıysa ses sürücülerini nereden kontrol edebilirim.
Cızırtı sesi her zaman gelmiyor ama bazen video sesinin arkasında pıtpıtpıt diye cızırtı yapıyor.

Format attim ayni sorun bende de var. Takipteyim. Reddit'de sound popping/crackling diye bir kac cozum denedim ancak duzelmedi. Kulaklikta denediniz mi hocam ic kafaustunde oluyor mu?

Format attim ayni sorun bende de var. Takipteyim. Reddit'de sound popping/crackling diye birkaç cozum denedim ancak duzelmedi. Kulaklikta denediniz mi hocam ic kafaustunde oluyor mu?

Cızırtı sesi sürekli olmadığı için kulaklıkla denemedim hocam. Bende bu problem sanki BIOS Update yaptıktan sonra başladı ama ilk ne zaman başladı tam emin değilim.

Cızırtı sesi sürekli olmadığı için kulaklıkla denemedim hocam. Bende bu problem sanki BIOS Update yaptıktan sonra başladı ama ilk ne zaman başladı tam emin değilim.
Ilk aldigim zamanda olmustu. HP Teknik destek bilgisayarima baglanip bir surucu kurdurmustu ve duzelmisti. Haftaici zaman bulup da cozersem sizi bilgilendiririm.

Ilk aldigim zamanda olmustu. HP teknik destek bilgisayarima baglanip bir sürücü kurdurmustu ve duzelmisti. Hafta içi zaman bulup da cozersem sizi bilgilendiririm.

Teşekkürler hocam bende PC'yi alalı 2 ay oldu. Teknik destekle iletişime geçmeyi düşünüyordum bende.

Format attim ayni sorun bende de var. Takipteyim. Reddit'de sound popping/crackling diye bir kac cozum denedim ancak duzelmedi. Kulaklikta denediniz mi hocam ic kafaustunde oluyor mu?
Şimdi kulaklıkla denedim hocam cızırtı sesi gelmiyor.Sadece laptop hoparlöründe var bu sorun.Sürücüleri de kontrol ettim hepsi güncel

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı