HP Victus 16 şarj soketi tarafından vızıltı sesi geliyor

Şarj tam dolduğu zaman şarj yuvasının olduğu yerden coil whine gibi vızıltı geliyor. Şarjı çıkardığım zaman ses kesiliyor. Bu sorunu yaşayan var mı harici ekran kartında coil whine gördüm de laptop şarj yuvasının oradaki soketten ilk defa duydum. :D

Şarj tam dolduğu zaman şarj yuvasının olduğu yerden coil whine gibi vızıltı geliyor. Şarjı çıkardığım zaman ses kesiliyor. Bu sorunu yaşayan var mı harici ekran kartında coil whine gördüm de laptop şarj yuvasının oradaki soketten ilk defa duydum. :D
Hocam aynı model mevcut bende. Şarj yuvasından değil ama şarja takılıyken klavye ışıklarımı açtığımda vızıltı oluyor. Klavyeyi aç kapa yapıp karşılaştırma yapın fark olacak mı.

HP cihaz çok kullandım hayatımda. Pavilion ve OMEN kullandım. İkisinde de aynı durum vardı. Şu an MSI Raider kullanıyorum. Cihazda herhangi bir cızırtı dahi yok. Muhtemelen HP'nin kaliteden kıstığı bir durum sonucu oluşan sestir kendisi.
Sorun yaratır mı?
İlk aldığından beri mi bu durum mevcut yoksa sonradan mı oluştu? Kullandığım Victus modelde böyle bir durum yok.
Yeni cihaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı