Çözüldü HP Victus 16 şarj olmuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

schopenuidas

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: 12th Gen Intel(R) Core(TM) i7-12700H
Bellek: 16GB
Ekran Kartı: Nvidia GeForce RTX 3060
Monitör: FHD 144Hz IPS
Selam herkese Vatan mağazasından bugün aldım laptopu. 16.1 inç işlemci 12th Gen Intel(R) Core(TM) i7-12700H 2.30 GHz ekran kartı RTX 3060 RAM 16 GB HP Victus modeli.

Ancak şarj portuna soktuğumda şarj olmuyor. Sizce neyi yanlış yapıyorum? Bunu vatan mağazasına mı götürmeliyim yoksa HP internet sitesindeki yetkili servislerinden birine mi? Bilgisayar daha 1 günlük bile değil çok üzüldüm.

Çözüm
Adaptör ile fişi tam takamamış olabilir misin? Ürünler test edilmeden yollanmıyor.
Adaptör ile fişi tam takamamış olabilir misin? Ürünler test edilmeden yollanmıyor.

Çözüm
Bence o zaman yakınınızdaki mağazaya gösterin eğer oraya götürün derseler götürürsünüz.

Sabah olunca HP destek merkezini arayacağım onlar nasıl yönlendirirlerse öyle yapayım o zaman hocam. Buraya yazmamın nedeni de cahilliğimdendir belki bir şeyi yanlış yapıyorumdur bir bilen yardımcı olur diye.

Taktığınız prizin çalıştığından emin olun. Güç soketine tam oturduğundan emin olun. Adaptör ile duvar arası fişin bağlantısını kontrol edin. Gerisine ne yapacağınızı zaten söylemiş diğer arkadaşlar. :)

Hocam adaptörün kablosunu da taktım soketine şarj yerine de bastırdım yani ciddi anlamda görmüyor anlamadım :(

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı