HP Victus 16 siyah ekranda sarılık oluyor

Shadewrox

Hectopat
Merhaba Victus 16 4060 olan modelini aldım bugün kurulunu yaptım ancak Windows 11 açılırken gelen siyah ekranda ekranın altında bazı yerlerde az sarılık çıkıyor.
YouTube video izlerken de siyah ekran geldiği zaman zaman biraz belli oluyor. Görsel olarak yükledim. Normal Windows ekranında ya da başka alanlarda belli olmuyor.
Normal mi?

Dosya Ekleri

• 20230917_011627.jpg
    20230917_011627.jpg
    86,2 KB · Görüntüleme: 51
İnceledim de bu durumlarda Garanti normal diyormuş siyah koyu renkte ışık sızması olan servisin normal dediği çok sayıda yorum gördüm.
Giriş seviyesi cihazlarda kalitesiz IPS ekran yüzünden oluyor muhtemelen

Tam da yazdığım gibi, benim cihazdada fazla kafana takma bir zaman sonra görmüyorsun bile.

Işık sızması dediğimiz şey elbette normaldir fakat bu kadar belirgin olması boşluğun fazla olmasından kaynaklı. imkan varsa elimle servise götürürdüm. yeterli bilgiyi daha sağlıklı alırdım nacizane tavsiyem. siyah ekran dışında çok fark yaratmaz ama kafaya takmanız dışında :)

O kadar para vermişsiniz. Bende de 4070'li versiyonu var. Sizin yerinizde olsam direkt Support ile görüşürdüm. Onlar da büyük ihtimalle zaten servise yollamanızı söyleyeceklerdir.

Göndersen bile bir şey değişmez, adamlar ölü pikseli yapmıyor bunumu yapacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı