HP Victus 16 teşhir ürünü olabilir mi?

Çok saniyelik 93 oluyor sonra 87 ye düşüyor sonra 92 86 vs.. diye gidiyor max 95 i gördüm
Victus için normal değerler.

Teşhir ürünü değil gibi.

40 Kez açıp kapattınız mı ?

Edit 5 günlük cihazmış okumadım
40 kere olmuştur özellikle oyun indirirkrn kapatıp açmak gerekti birde driverlari falan kurarken devamlı kapatıp açtım

Soğutucu kullanıyor musunuz hocam.
Yok hocam kullanmıyorum
Çok merak ediyorum 5 günde nasıl 2 tb veri yazdınız. Ben 4 yıldır kullandığım ssd 12 tb veri yazdım
Hocam inanın bende anlamadım , bir tek etkisi varmı bilmiyorum ama bu ssd benchmarkını 4-5 defa tekrarladım tam emin olmak için ssd hızından

Hocam bence teşhir ürünü değil eğer 2TB veri indirmediyseniz. Satıcınız güvenilir ise dert etmeyin çok tadını çıkarın cihazınızın
Satıcı yorumları hepsi neredeyse olumluydu , 2TB dediğim gibi olsa olsa 4-5 defa yaptığım ssd testinden olmuştur . Sağolun hocam tadını çıkarmaya bakıcam umarım ilerde sıkıntı yaratmaz
O zaman kullanın bence hocam en azından bir 84-88 falan olsun.
Aslında almayı düşünüyorum yakın zamanda sağolun hocam

Boşa telaş ediyorsun gibi, kullanmaya devam et. Oyun vs oynarken arkasını silgi gibi bir şeyle yükselt sıcaklıklar biraz daha düşer.

Aynı PC'nin 3050 ti versiyonunu kullanıyorum,RDR2'de yüksek ayarlarda CPU 90 dereceyi geçmedi.Ortalama 79 derecede oynuyor.Sana tavsiyem HP Support'a yaz.Gerekli testler yapıldığı zaman aklındaki soru işaretleri gider.

Son düzenleme:
Aynı PC'nin 3050 ti versiyonunu kullanıyorum,RDR2'de yüksek ayarlarda CPU 90 dereceyi geçmedi.Ortalama 79 derecede oynuyor.Sana tavsiyem HP Support'a yaz.Gerekli testler yapıldığı zaman aklındaki soru işaretleri gider.
Hocam peki siz gaming hubdaki hangi modda kullaniyorsunuz

Yeni konular

Geri
Yukarı