HP Victus 16'ya Samsung Odyssey G5 bağlanır mı?

ccelalctn

Hectopat
Daha fazla  
Çeşitli nedenlerden dolayı masaüstünden laptopa geçiş yaptım, monitörümü beğeniyorum, laptopa bağlayıp kullanabilir miyim?
Monitörüm 2K, laptop 1080p.
Laptop 144Hz, monitörüm 165Hz.
Bu seçenekleri kullanabilir miyim, artı eksi olarak neler yaşarım?

Laptop:
Monitör:

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullanabilirsiniz. İkisi de aktif haldeyken Samsung monitörü 165Hz, laptop ekranını 144Hz olarak kullanabilirsiniz. Aynı laptop bende 13. nesil Intel versiyonu var. 240Hz harici monitörle 240Hz olarak kullanıyorum. Ama size tavsiyem; power ayarlarından kapak kapalıyken hiçbirşey yapma moduna alın ve oyundayken (eğer yayın yapmıyorsanız) laptop kapağını kapatıp, monitör üzerinden 165Hz oyunu oynayın.
Artı eksi neler yaşarım demişsiniz; hiçbir problem olmaz.

Kullanabilirsiniz. İkisi de aktif haldeyken Samsung monitörü 165Hz, laptop ekranını 144Hz olarak kullanabilirsiniz. Aynı laptop bende 13. nesil Intel versiyonu var. 240Hz harici monitörle 240Hz olarak kullanıyorum. Ama size tavsiyem; power ayarlarından kapak kapalıyken hiçbirşey yapma moduna alın ve oyundayken (eğer yayın yapmıyorsanız) laptop kapağını kapatıp, monitör üzerinden 165Hz oyunu oynayın.
Artı eksi neler yaşarım demişsiniz; hiçbir problem olmaz.
yanıtın için teşekkürler
peki bunu hdmi ile dönüştereceğim kablonun özellikleri nasıl olmalı direk hdmi ile bağlıyoruz demi laptobu monitöre herhangi bir dönüştürücü kullanmadan
link atma imkanın varsa çok mutlu olurum
son olarak monitörde 2k kullanabilir miyim görüntüyü

Sistem ayarlarınızdan bakabilirsiniz, çözünürlük en yüksek ne kadar destekliyor? Bir de HDMI ile direkt monitöre bağlantı yapabilirsiniz, herhangi bir Displayport dönüştürü kullanmanıza gerek yok. 2K kullanabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı