HP Victus 4H0x7EA nasıl?

sdss55

Decapat
Daha fazla  

Arkadaşlar selam,

Monster Tulpar T7 V25.1.1 alacaktım ama sipariş etmeden önce fiyatı çok yükseldi 27.500 oldu.
Bu durumda onun yerine hemen hemen yakın özelliklerde olan linkteki Victus'u tercih ettim.

Nasıl, kullanan var mı, pişman eder mi?

Eğer depolama çok önemli ise 1 TB HP victus al ama 512 GB SSD de işini görüyorsa (ki bence görür yani) MSI al. MSI'ın ekran kartı ve işlemcisi daha iyi sadece depolaması daha az 1 TB'ın tamamını kullanacağını düşünmüyorum.

Arkadaşlar selam,

Monster Tulpar T7 V25.1.1 alacaktım ama sipariş etmeden önce fiyatı çok yükseldi 27.500 oldu.
Bu durumda onun yerine hemen hemen yakın özelliklerde olan linkteki Victus'u tercih ettim.

Nasıl, kullanan var mı, pişman eder mi?
vay be 20k ya hala 11.nesil işlemci ve 3060 lı pc mi var mış, şaşırdım. bence özellikleri iyi ama kasa ve soğutma nasıldır bilmiyorum.
bu da baya iyiymiş ama amd ekran kartı ve işlemcisi 2 laptop da kanser ettiği için ne olursa olsun almam. büyük ihtimalle performansı baya iyidir ama yine de 2 defa yaptık o hatayı.

Son düzenleme:
Bütçeniz tam olarak nedir? En azından en fazla çıkabileceğiniz fiyat nedir?

Peki oyun için mi istiyorsunuz cihazı yoksa çizim vs başka işler için mi?
Business ve oyun. Uzun süre tekrar almamak için iyi bi pc istiyorum. Performans anlamında oyun bilgisayarları her şekilde kullanılabileceğinden dolayı gaming laptoplara baktım özellikle. Çizim vs yapılmayacak ama.

Kesinlikle önermiyorum. Ben aldım ve iade etmem tam 3 ayımı aldı. Ekranı sarı renkte geliyor. Serinin bir sıkıntısı var sanırım. Tasarım vs. yapacaksanız asla önermem. Hp de yardımcı olmuyor. Değişim de yapmıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı