HP Victus 68P42EA vs Acer Nitro 5 AN515-57

Bütçe
22000
@Artoria Pendragon hocam darlamış gibi olmam umarım, iki ürünün yorumlarına falan baktım ama sanki Victus daha çok sevilmiş gibi, Acer'in neden daha iyi olduğu hakkında beni aydınlatırsan gerçekten çok sevinirim.
Bilgisayarı, Office programları, kütüphane, araştırma, dizi-film ve son olarak da oyun oynamak için kullanacağım. Oynayacağım oyunlar LoL, RDR2, CP2077 gibi oyunlar.
Kütüphanede kullanacağım için şarj ve fan sesi benim için çok önemli. Tekrardan teşekkür ederim.

@Artoria Pendragon hocam darlamış gibi olmam umarım, iki ürünün yorumlarına falan baktım ama sanki Victus daha çok sevilmiş gibi, Acer'in neden daha iyi olduğu hakkında beni aydınlatırsan gerçekten çok sevinirim.
Bilgisayarı, Office programları, kütüphane, araştırma, dizi-film ve son olarak da oyun oynamak için kullanacağım. Oynayacağım oyunlar LoL, RDR2, CP2077 gibi oyunlar.
Kütüphanede kullanacağım için şarj ve fan sesi benim için çok önemli. Tekrardan teşekkür ederim.
Donanım olarak daha iyi.

Peki aşağıya attığım linteki ile kıyaslarsak hangisi daha iyi olur? Fiyat farkına değecek bir fark var mı?
TEŞEKKÜRLER
Kurumsal firmaya fatura kestireceğim için Trendyol gibi yerlerden almam benim için daha iyi olur, Amazonda yanlış bilmiyorsam kurumsal fatura kesilmiyor.
Bilmiyorum AMD işlemcileri.

Şarj süresi sizin için önemliyse victus bu konuda çok daha iyi. Nitro işlemci olarak daha iyi, 5800H model için fark değmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı