HP victus alınır mı?

Erkanı 60Hz ama bu fiyata bu özellikler olduğu için ve rekabetçi oyunlar oynamadığım için sıkıntı değil. Sizce bu laptop alınır mı?

Sistem iyi ama bence yanına bir de monitör al imkan varsa geleceğe yatırım olabilir rekabetçi oyunlar oynamaya başlayabilirsin belki belli olmaz. Bu arada ASUS alabilirsin marka olarak daha iyi için güvende olur sistemden kıssa bile ASUS al derim.

Ekranı hariç güzel. O da harici bir ekran alarak çözülebilir diye düşünüyorum çok istenirse.
HDMI 2.1 ve DP 1.4 çıkışı var yani 240 Hz monitör bile destekler.

60fps'i zaten ekran kartı olmadan da alabiliyorsunuz rekabetçi oyunlarda. 60hz oyuncu laptop'u alınmaz bence. 120hz alın derim. Ekran kartına boşa para vermiş gibi oluyorsunuz. Tabi sadece rekabetçi oynayacaksanız.

Edit: çok özür dilerim yanlış okumuşum. Siz rekabetçi oynamıyorum demişsiniz ben rekabetçi okuyorsunuz anladım. Alınabilir ama 3060 daha iyi olur.

Son düzenleme:

Erkanı 60Hz ama bu fiyata bu özellikler olduğu için ve rekabetçi oyunlar oynamadığım için sıkıntı değil. Sizce bu laptop alınır mı?

Ablam daha bugün aldı ve eline ulaştı, biz yeni monitör aldık çünkü 60 Hz gerçekten çok az, daha çok inceleyemedim fakat görüntüsü inanılmaz hoştu ve içinde 3050 olması çok iyi.

Geri
Yukarı