HP Victus Gaming 15-FB0009NT için RAM önerisi

İçini açmadan tam emin olamayız ona. Bir kaç video izledim galiba hepsinde de tek slot NVMe M2 SSD vardı. Muhtemelen içerisindeki SSD'yi söküp yerine daha yüksek boyutlu takabilirsiniz. RAM takarken içinin resmini çekebilirseniz yardımcı olabilirim.
Teşekkür ederim tüm yardımlarınız için selamlar.

İçini açmadan tam emin olamayız ona. Birkaç video izledim galiba hepsinde de tek slot NVMe M.2 SSD vardı. Muhtemelen içerisindeki SSD'yi söküp yerine daha yüksek boyutlu takabilirsiniz. RAM takarken içinin resmini çekebilirseniz yardımcı olabilirim.

Günaydın RAM'leri taktık çalışıyor sorunsuz. Dediğiniz gibi SSD tek port söküp yenisini takmak gerek. 2TB olanlar çok pahalı geldi sanırım 1 TB olan yeterli olacak. Üzerindeki SSD gen4. tavsiye edeceğiniz model varsa onu da temin edeyim bugün en uzun gece vs muhabbeti ile indirimler varsa hemen alayım.

Son düzenleme:
Öncelikle hayırlı olsun, güle güle kullanın.
F/P olarak guzel is görür: Kioxia Exceria Plus G3 LSD10Z001TG8 PCI-Express 4.0 1 TB M.2 SSD Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Eğer bütçe arttirabilirseniz: Kingston KC3000 de güzel seçenektir.
Benim en beğendiğim ise: Kingston Fury Renegade.

Slot'un standart boyutta olacağını düşünerek yapıyorum bu önerileri.

Kingston KC3000 aldım okuma ve yazma hızı yüksek idi 2500 TL'ye aldım teşekkür ederim.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı