HP Victus Gaming 16-R0037NT vs HP Victus Gaming 16-S0025NT

Aynı fiyatta 4060 bulunabiliyor. Bu daha mantıklı.
İ5 13500h olan versiyonunu kullanıyorum. Hp nin kasa kalitesi gerçekten kötü. Ona göre tercih edersin

i5 13500H olan versiyonunu kullanıyorum. HP'nin kasa kalitesi gerçekten kötü. Ona göre tercih edersin

Ya aslında ben kasa kalitesi ekranının iyi olmasına çok bakmıyorum çünkü laptopu alıp yanına ekran takacağım, Kasa kalitesi içinde aynısı Laptopu alıp ona klavyeyi bağlayacağımdan benim için tabii ki de önemli fakat 1. sırada olan bir öncelik değil.

i5 13500H olan versiyonunu kullanıyorum. HP'nin kasa kalitesi gerçekten kötü. Ona göre tercih edersin.

Bütçede performans olarak daha iyi model yok. Panel ve kasa kalitesi olarak iyi değil ama 4060 için tercih edilebilir. Bütçe artarsa daha iyi modeller var;

Aynı fiyatta 4060 bulunabiliyor. Bu daha mantıklı.

HP Store'da taksit seçenekleri vade farksız maalesef olamıyor o yüzden çoğu sitededen alışveriş yapamıyorum :C

Bütçede performans olarak daha iyi model yok. Panel ve kasa kalitesi olarak iyi değil ama 4060 için tercih edilebilir. Bütçe artarsa daha iyi modeller var;

Bu fiyata zaten en iyi bunu alabilirsin. Diğer türlü bir yerlerden kısıyorsun.

Bu da bütçe olarak çok pahalı :C

Bu fiyata zaten en iyi bunu alabilirsin. Diğer türlü bir yerlerden kısıyorsun.
Evet cidden öyle ama dediğim gibi

HP Store'da taksit seçenekleri vade farksız maalesef olamıyor o yüzden çoğu sitededen alışveriş yapamıyorum: C

O halde 4050 cihaza 4060 bulunacak miktarlar vermeyin. Bu site karşılıyor sa isteklerinizi bu daha iyi olur;

Geri
Yukarı