HP Victus Gaming 16-S0031NT alınır mı?

Hocam yanlış bilmiyorsam laptopun kasasını açınca garanti dışı kalıyor o yüzden cihaz içi yükseltme yapmaktan korkuyorum ve teknik servise yaptırmak istiyorum. Bu garanti konularında sadece kulaktan gelme şeyler biliyorum.
Acer'da sıkıntı olmuyor diğer modelleri bilmiyorum.

Acer'da sıkıntı olmuyor diğer modelleri bilmiyorum.
Yani Acer laptoplarda evde kendi imkanımca kasayı açıp ram eklemesi yapsam bi sıkıntı olmaz değil mi hocam.

Bozulmaz garanti.
Tamamdır hocam çok teşekkürler, yarın nihai kararı verip güzel bir laptop alacağız. Sonucu bildiririm.

Sadece ACER değil. Hiçbir marka PC nin garantisi RAM ya da SSD takmakla bozulmaz.

Hatta kendileri bozulur deseler ve bu şekilde sözleşme imzalasanız bile bozulmaz.

ÖZETİ ŞU : Arızaya kullanıcı'nın yanlış eylemi/hatası sebep olmadığı sürece hiçbir şart altında hiçbir elektronik aleti garanti dışı bırakamazlar.

Bu garanti üretici firmaların verdiği bir lütuf değil yasal zorunluluk. Hangi şartlarda bozulup bozulmayacağını da yasa belirler yoksa bir anlamı kalmazdı.

Yasal zorunluluk dışında firmaların verdiği fazladan garanti süreleri yukarıdaki kapsama girmez.
Örnek: RAM ya da SSD için firma 5 yıl garanti vermişse bunun iki yılı yasal zorunluluk, kalan 3 yılı sözleşme gereği.

Son düzenleme:
Dostlarım iyi geceler. Geçenlerde de laptop hakkında bir konu açmıştım ve birçok modele göz attım ancak en çok dikkatimi çeken HP Victus Gaming 16-S0031NT (7Z596EA) oldu. Sizce güzel bir seçenek mi? Daha iyi tavsiyeleriniz varsa kesinlikle tavsiyelerinize açığım (bütçem 26k).

O tenekeye para verme.

Geri
Yukarı